Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
invergy Im impressed, I must say. Actually not often do I ...
aysel memmedli Ben esimle surekli kavga ediyorum.durduk yerde sin...
Sedat Selamünaleyküm hocam,Benim sıkıntım isle alak...
Nurdan Eşim başkasıyla nişanlandı bu bozulurmu...
ecemnur Dogrudur ama islemler cok pahali yani zenginler mu...
SELMA Akpolat Ben birinden hoşlanıyorum fakat kendisi sağlık...
Sukurova Lale Sizi nasil bula bilirm.yani adresiniz ve ya telefo...
Ozlem yaman Yildiz name baktircam...

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü ve Etkileri

Aşık etme büyüsü; sevdiğinden ayrılan kişilerin sıkça yaptırdıkları işlemlerden biriside aşık etme büyüsü işlemidir. Bu işlem ayrıldığınız kişinin aklını fikrini aşkı muhabbet ile deli divane olacak şekilde bağlanmasıdır. Bu işlem daha önce bir çok kişiye denenmiş ve hayırlı sonuçlar alınmıştır. 7 gün süren aşık etme büyüsü kişiye özel bir takım malzemeler alınarak uygulanır ve işlemler bittikten sonra 3 gün içerisinde ayrılan kişinin kalbine aşkı muhabbet babında baskılar başlar ve sizi terk eden sevgiliniz 1 hafta içerisinde pişman olarak size geri döner. Aşık etme büyüsü işlemine geçilmeden önce kişilerin anne ismi ve kendi isim bilgileri alındıktan sonra ayrılan kişiler arasında özel bir mühür hazırlanır ve alınan malzemelere bu mühür vurularak uygulanır.

Aşık Etme Büyüsü için Gerekli Malzemeler

Aşık etme büyüsünün hazırlanması için bir takım malzemeler alınması gerekir bu malzemeler; özel buhur tütsüleri, özel bir mürekkep için ( safran, zaferan, gül yağı) ve bakır levha, gümüş levha, beyaz bir atın sağ arka ayağından alınmış at nalı üzerine mühür vurularak bu malzemeler ateşe gömülür. Yapılacak olan bu işlemin kalıcı ve ömürlük etkisi olmasını istiyorsanız 4 parça ceylan derisine mühür vurularak toprağa gömülmesi gerekir. Bu işlemler uygulanırken kişiye özel dualar ve tesbihatlar çekilmesi gerekir ve bu dualar kişi üzerinde baskıyı arttırır.

ask_buyusuAşık Etme Büyüsünün Etkileri

Aşık etme büyüsü ayrıldığınız eşiniz yada sevgiliniz size deli divane olacak şekilde bağlanması için yapılır. Bu işlemin uygulandığı kişi aklen, fikren ve kalben bağlanır ve ayrıldığı eşinden başkasını gözü görmez ve o kişinin sözünden artık çıkamaz. Bu etkili işlem 7 gün içerisinde hazırlanır 7 gün içerisinde de etki eder. Etkisinin kalıcı ve ömürlük olması sizin isteğinize bağlı yapılır. İşlemler uygulanırken kişilerin isim bilgileri alınarak yapılan özel bir ebced hesabı ile mühür hazırlandıktan sonra Ya Vedud ve Ya Selam isimlerinin zikredilmesi bu çalışmaların hayırlı bir niyet için yapılması içindir.

Aşık etme büyüsü için önemli not; bu işlem günümüzde bir çok kişinin ağzında sakız olmuştur. Bu çalışmalar her kişi tarafından yapılması uygun değildir, işlemler uygulanırken en ufak bir hata sizlere içinden çıkamayacağınız bir sıkıntı içerisine düşürür. Bu tarz kişiye özel çalışmalar kinin zuhre ve şems saatlerinde yazılması lazımdır. Eğer bu tılsımlar hesapsız bir saat de yazılır ise yani şer saatinde bu hayırlı işlem uygulanır ise ters etki yapar. Bunun için işin sırrı işlemlerin uygulanacağı kişilerin anne ismi, baba ismi, ve doğum yılları gün ay ve yıl şeklinde alınıp yıldız saatleri hesaplanmalıdır. Yıldız saatleri hesaplandıktan sonra belirlenen günlerde ve saatlerde uygulanması gerekir. Yanlış bir saat’de uygulanacak bir işlem kişilerin kısmetini bağlar ve ağır bir gaflet verir.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

Cinler ile irtibat kurma

cin cagirma
Katagori: Büyü

Cinler İle İrtibat Kurma – Cin çağırma Cinler ile irtibat kurma – Cin çağırma ve…

Devamını oku

Cin Çarpması

cin carpmasi
Katagori: Büyü

Cin çarpması malum bir olaydır. Dikkat edilmesi gerekenler vardır: Gece dışarı tuvaletinizi yapmayınız, sıcak kül…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ