Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
Kemal Alkanat Hocam ben derslere çok çalisiyorum ama bir türl...
Serpil yilmaz yildiz nameme bakarmisiniz...
Burcu Mrb bn cuma gunu erkek arkdsima buyu yaptirdim hoc...
Merve Çelik Merhaba ben yıldızname çıkarttırmak istiyorum...
gulten kotan eşim beni seviyormu hep aldatyor gozu disarda...
gulten kotan eşim beni aldatmasin...
esra akgül merhaba hocam.sıkıntı yaşıyorum.gördüğüm ...
Fatma isik 7.12.1958 dogumlu kisiyle uyumum ve ask hayatim na...

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü ile sevdiğinizi kendine bağlama, Ayrılan eşleri, sevgilileri, sözlü, nişanlı olanları birleştirme, dostlar arasına muhabbet, mahkeme kararı almış boşanmak üzere olan eşler, evini terk etmiş ailesinin yanına yada arkadaşının yanına gitmiş eşi vicdanen rahatsız edip pişman olarak muhabbet ile geri getirme tılsımı. Eğer murat eder ve dilersen birinin kendine sıkı ve kuvvetli dost olmasını istersen ve sevdiğin sözlün yada nişanlın arkadaşın hiç fark etmez, isteğine kolayca kavuşabilirsiniz. Genelde evli çiftler ve nişanlı, sözlü kimseler arasında büyük tecrübelerim ile hazırladığım çalışmalar umulandan daha hızlı etki ve tesir sağlıyor. Eşler arası ve sevgililer arası aşk büyüsü ile bağlama muhabbet celbi yaptırmak murat olunduğunda bunun için havas ilmiyle, Ledünni gizli ilimler uygulanarak kişiye özel uygulanan ve özenle terkip edilmiş hazırlanmış bir çalışmalardan istifade edebilirsiniz.


son3

Kişiye özel 72 Saat’de Aşk bağlama gideni geri getirme..

Kişiye özel emsalsiz uygulanan bu çalışma için, Zaferan, Safran, Misk, Amber ve Gül yağı ile özel bir mürekkep hazırlanır yazılacak vefkler ve tılsımlar bununla yazılır. Kişiye özel 72 saat’de bağlama muhabbet celbi için kişinin muradına uygun ayet ve esmalar tespit edilir. Bu ayetler ve esmalar ile özel tılsımlı vefkler düzenlenir ve kişinin üzerine müekkel olan hadim ve hüddamlar tespit edilir, istenen murada uygun bir şekilde kişinin üzerine bu rahmani ve ulvi hüddamlar şartlanarak vekillendirilir. Özel tütsüler ile hazırlanan bir odada buhur yakılarak ve tütsüler ile özel davetler için dualar ve kasemler okunarak bu durum gerçekleştirilir.

Ayrıca özel gümüş ve bakır levhalar hazırlanır, muradınız için özenle seçilmiş bir beyaz atın ön sağ ayağından alınmış kullanılmış bir at nalı üzerine büyük tecrübeler neticesiyle tespit edilmiş vefk ve tılsımlar yazılır. Bir mangal veya kor ateş içinde 3 gün boyunca hiç aralık verilmeden okuma ve zikirler dualar eşliğinde bekletilir, murat olunan kişinin hiç kararı kalmaz çıkar gelir, kişide şöyle belirtiler olur, üzerine hüddam şartlandığı için, aklı kalbi sürekli sizi düşünür, sizi görmek ister, sizi özler, hatta büyük pişmanlıklara düşer hatalı olduğunu düşünür, vicdanen rahatsız olur ve kalbi sızlar, merhamet duyguları ve rahmet duyguları içine dolar bu tamamen mübareklerin ve yüzü suyu hakkı hürmetine gerçekleşir ve yaptığından, terk ettiğinden veya araya mesafe koyduğundan dolayı vicdanen rahatsız olur.

Sizin sesinizi duymak ister hatta bir parçasının eksildiğini düşünerek size acil bir şekilde döner, bu çalışmamız büyü değildir. Dualı vefkler ve tılsımlar ve 30 yılı aşkındır büyük tecrübeler ve sınamalar neticesinde elde edilmiş büyük deneyimler ve faydalı ilimlerden kaynaklı rahmani ve ulvi çalışmalardır. Bu işlem yapıldığında kişi hiç kararsız size döner ve büyü olmuş gibi veya büyülenmiş gibi olmaz, çünkü yapılacak çalışma büyü değil bir başka yerde veya fal’da veya bir medyum vasıtasıyla tespit edilemez veya görünmez çünkü büyüler ile alakası yok ve bozulmaz ters etki etmez.

Bu uygulama yapıldığında sevdiğiniz kişinin üzerine şartlanan hadim ve hüddamlar 7/24 kişinin yanında olur kişi bunu görmez, duymaz, hissetmez, sürekli sizin muradınız için hissiyatlar ve aklına kalbine düşünceler ve pişmanlıklar sokar ve hızla muradınız olmaya başlar bu mübarek ve rahmani ve ulvi hüddamlar özel tılsım ve mühürlerin ve ayet, esma ve dualı kasemlerin ve zikirlerin yüzü suyu hakkı hürmetine işinizin halli için çalışırlar.

Eşi ve Benzeri olmayan tecrübe edilmiş aşk büyüsü..

Benzeri olmayan büyük tecrübeler ile sınanmış eşsiz murat hasılı ve arzuhal kabulü tılsımları ve özel tütsüler ile misk, amber, zaferan, gül yağı ve safran ile gününde ve zamanında özel dua kasemleri okunarak ve zikirleri çekilerek hazırlanmış etki tesir süreleri 7 gün ve 21 gün arasında değişen aşk bağlama muhabbet celpleri yapıyorum. Daha etkili çalışmalar önerilirse bu çalışmalar 24 saat ve 72 saat arasında etki gösterir bunlar arasında bağlama, gideni geri getirme, işi gücü kısmeti bağlı olanları çözme ayrılan eşleri ve dava açılmış mahkemesi olan eşleri tekrardan birleştirme, mahkeme kararından vazgeçirme evini terk etmiş annesinin veya ailesinin arkadaşının yanına gitmiş eşi geri getirme, ayrıldığına pişman etme, aralarındaki soğuklukları kaldırma ayrılan nişanlı ve sevgilileri belirttiğimiz gün ve saat’ler arasında kesin sonuçla geri getirme ve bağlama yardımları  vermekteyim. Bunların normalden fazla büyük zahmet getirme sebebiyle herkese yapılmamaktadır DETAYLI BİLGİ ve yardım almak için beni arayın görüşelim.


son2
Burada anlatılan, Aşk büyüsü adı altında geçen çalışmalar daha evvel denenmiş tecrübe edilmiş sınanmış çalışmalardır.

Yalnız şunun üzerine basarak belirtmek isterim ki (Aşk Büyüsü) diye burada bahsi geçen konu, büyü olarak tanımlanmasın, halk arasında bu tabir ile anılan ve anlatılan bu uygulama aslında (Büyü) değildir. Medyum Efendi büyüden uzak durmaya, haramdan uzak durmaya gayret eden bir uzmandır. Kesinlikle büyü yapmadan günaha girmeden çalışmalar sunar ve kişiye özel yardımlar sağlar. Bu bağlamda burada bahsi geçen konuya özet ve örnek olması bakımından.

Aşk büyüsü adı altında yapılan asıl işlem (Mücerrep Bağlama Tılsımı)’dan daha kapsamlı ve ayrıntılı anlatılmaktan geri durulmuştur. Burada anlatılan uygulama ehli eline geçmezse, sakınca yaratır düşüncesiyle, günaha sebep olacağından ötürü cahilin eline geçmemesi adına kısaca özet olarak ‘Aşk Büyüsü’ diye bilinen konunun üzerine hiç bir yerde olmayan eşsiz bir, anlatımla bahsedeceğiz.

Aşk Büyüsü Hangi Sebeplerde Yapılırsa Mücerrep ve Etkili olur?

  • Sevdiğinizden Sebepsiz yere istemeden ayrılma,
  • Eşinizle Aranıza ikinci bir (kadın veya erkek) kişinin girmesi,
  • Eşinizin sizi hak etmediğiniz halde aldattığını düşündüğünüzde,
  • Birlikte Olduğunuz şahsın sizi terk etmesi ortada bırakması durumunda,
  • Yıllarınızı ve Hatta ömrünüzü adadığınız kişinin sizi ortada bıraktığında,
  • Sizi Sevmiş hatta sizinle bir yuva kurmak isteyen, hiç sebep yokken sizden soğumuş uzaklaşmışsa,
  • Söz ve Nişan yapılmış ve birlikte olduğunuz kişi sizi bırakmış terk etmiş, derdinize derman için yardım alınabilir.

Medyumların medyumu efendimiz, En çok merak edilen, en çok sorulan ve en çok rağbet gören uygulama ve işlem… Adına her ne kadar Büyü denilse de Aşk gibi sonsuz sevgi içeren bir duyguyu barındırır içinde… Evet Aşk Büyüsünden söz ediyorum. Burada bahsedeceğim konuda kesinlikle büyü yapımı yoktur. Büyü yapmadan kişiye özel yardımlar sağlar konuyla alakalı kendisiyle irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

Sevdiğiniz kimse kaderi veya kısmeti sebeplerden dolayı sizi terk etmiş, yada sizden istemeden ayrılmış olabilir. Genelde ayrılıklar, ikinci kişilerden dolayı oluyor. Eşler arasında yada sevgililer arasında ayrılıklar olur, sebepli yada sebepsiz bu ayrılıkların nedenlerini sebeplerini öğrenmek isteyenler detaylı (Su Bakımı) bakımı yaptırmaları gerekir bu tip sorunların aslını, duru görü bir bakım yaparak gerçeğe en yakın tahminler ile kişi aydınlatılır. Bu durumlara münkariz kimseler  hiç vakit kaybetmeden alim bir yardım almaları gerekmektedir.

Aşk Büyüsü

Yorumlar (5 Yorum)

Zeynep Adana 4 Ekim 2016 14:39

İbrahim hocam merhaba iyi çalışmalar beni hatırladınız mı ben adana,dan Zeynep size aşk büyüsü yaptırmıştım ve işlemim oldu şimdi sevgilim benden ayrılmıyor Allah sizden razı olsun

Eşimden Ayrılmak Üzereydim İbrahim Hoca Sayesinde Yuvam Kurtuldu 13 Kasım 2016 13:33

Selamün Aleyküm İbrahim hocam ben alman yadan Zehra hocam sizinle görüşmüştük daha önce eşim beni yabancı bir kadınla aldatıyordu size durumumu anlattım sizde bana kızım aşk büyüsü yapalım eşin sana aşkla muhabbetle bağlansın dedin hocam Allah sizden razı olsun eşim bana döndü bana öyle çok aşık ki şimdi bazen şaşırıyorum bu adam benim eşim,mi diye hocam ne olduysa sizin sayenizde oldu siz olmasaydınız yuvam dağılacaktı size ne kadar teşekkür etsem azdır sizin hakkınızı ödeyemem Allah sizleri başımızdan eksik etmesin selametle kalın.

Güzin( İstanbul) 13 Kasım 2016 13:52

Merhaba arkadaşlar benim sıkıntım karşılıksız sevgi idi ben seviyordum ama onun haberi dahi yoktu ve araştırırken İbrahim hoca cıktı karşıma aradım konuştum aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim olacağına hiç inanmıyordum çünkü çocuğun haberi yoktu benim sevgimden ama ben denemek istedim işlemi yaptırdım aradan 7 gün geçti benim numaram dahi yoktu çocukta ve beni aradı bulmuş numaramı görüşmek istedi beni sevdiğini söyledi dünyalar benim oldu ama bu İbrahim hocam sayesinde oldu ondan Allah Razi olsun eğer işlem yaptıracaksanız İbrahim hocadan başkasına yaptırmayın diğerleri hep para tuzağı şiddetle tavsiye ederim.

Sevgilim Beni Aldatıyordu(Nermin) 13 Kasım 2016 14:02

İbrahim hocam hayırlı günler size işlem yaptırmıştım sevgilim beni aldatıyordu başka bir kızla hocam ve verdiğiniz süre doldu ve geldi yanıma benden özür diledi bana söz verdi hocam bir daha yapmıycam diye ve bana aşık olduğunu söylüyor sensiz yapamam diyor hocam elinize emeğinize sağlık Allah sizden razı olsun.

Medyum Medyum Gezdim İbrahim Hoca Tek Bu İşlemde 13 Kasım 2016 14:20

Merhaba arkadaşlar buraya yazmamın sebebi İbrahim hocaya söz verdiğim için İbrahim hocaya bende işlem yaptırdım sevdiğim kız beni sevmiyordu bi anda benden ayrıldı gitti sebepsiz yere kaç tane medyuma işlem yaptırdıysan hiç biride etkili olmadı sonunda İbrahim hocayı buldum ve konuştum işlem yaptırmaya karar verdim çok şükür yaptığı işlem tuttu kız bana deli divane aşık oldu geldi şimdi ise evlilik kararı alık medyum medyum gezmeyin sıkıntısı olan İbrahim hocaya başvursun gerçekten yaptığı işlemler çok etkili Allah ondan razı olsun tavsiye ederim.

Bir Yorum Yazın