Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
Kemal Alkanat Hocam ben derslere çok çalisiyorum ama bir türl...
Serpil yilmaz yildiz nameme bakarmisiniz...
Burcu Mrb bn cuma gunu erkek arkdsima buyu yaptirdim hoc...
Merve Çelik Merhaba ben yıldızname çıkarttırmak istiyorum...
gulten kotan eşim beni seviyormu hep aldatyor gozu disarda...
gulten kotan eşim beni aldatmasin...
esra akgül merhaba hocam.sıkıntı yaşıyorum.gördüğüm ...
Fatma isik 7.12.1958 dogumlu kisiyle uyumum ve ask hayatim na...

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir? Ayrılan çiftler arasında tekrar birliktelik olma amaçlı yapılan hızlı ve kısa sürede etki eden çalışmalardan biriside kaşık büyüsüdür. Bu işlem kişiye özel tılsımların ebced hesabı yapılarak ve bu hesaplama da bu işlem için görev alacak rahmani yada süfli cinlerin davet edilip şartlaması ile gerçekleşir. Yapılan bu işlemin etkisi ise hazırlanan bu çalışmaların toprağa gömülmesi ile başlar.Kaşık büyüsü sadece birleşme amaçlı yani aşk için değil aynı zamanda ayırma işlemi olarak da kullanılmaktadır. Bu işlemler kişinin isteği ve niyetine göre hazırlanır.

Kaşık Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Aşık Etme

Kaşık büyüsü ile sevdiğini kendine aşık etmek işin ilk olarak çiftlerin adı anne adı alınarak kaşık üzerine vurulacak mühür hazırlanmalıdır. Anne adı ve kişinin adları alındıktan sonra ebced ilmi ile kişilerin hurufa göre yazılması için bazı harekeler tespit edilir. Hesaplamalar bittikten sonra eğer aşk için yapılıyor ise bu işlem aynı anda 2 tahta kaşığa ağız ağza gelecek şekilde mühür vurulur ve özel bir dua okunarak toprağa gömülür. Bu yapılan işlem ile ayrılan eşler yada sevgililer en geç 1 hafta için aşkı muhabbetten yanarak tekrardan bir araya gelir ve sevgileri daim olur.

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü ile Ayırma Büyüsü Yapmak

Konumuzun ilk paragrafında belirttiğimiz gibi kaşık büyüsü 2 farklı amaç için uygulanır bunlardan biriside ayırma amaçlı yapılan işlemdir. Size düşmanlık eden evliliğinize yada kişisel özgürlüklerinize mani olan kişileri sizden soğutma amaçlı yapılan çalışmalardan birisidir. Aynı zamanda eşinizi kendine aşık eden bir bayandan yani aldatıldığınız durumlarda da sıkça kullanılan işlemlerden birisidir kaşık büyüsü.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü ile iki kişi bir birinden ayırmak için bu kişilerin anne adları ve adları alındıktan sonra niyete göre mühür vurulur bu mühür ilim sahibi bir hoca tarafından hazırlanmalı yoksa etkisi kötü olur. Kaşık büyüsü ile yapılabilecek yanlış bir işlemde kişiler ağır cin musallatı alır bu sebepten dolayı bu tarz işlemleri ilim sahibi hocalara yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ayırma büyüsü için mühür hazırlandıktan sonra bu mühür aynı anda 2 tane kaşığa yazılır ve bu kaşıklar sırt sırta bağlanır ve özel bir dua ile toprağa gömülür. Adabına uygun yapılırsa bu işlem taraflar en kısa süre içerisinde muhabbet yıldızları ters düşer  ve aralarında soğukluk başlar.

Not: Kaşık büyüsü yapabilmek için işin ehli olan bir kişiden muhakkak yardım alın yanlış yapılacak olursa bu işlem ters etki eder bir ömür kişinin üzerinden gaflet ve ağırlık eksik olmaz. Kişiler üzerinde cin musallatı taşır.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

Cinler ile irtibat kurma

cin cagirma
Katagori: Büyü

Cinler İle İrtibat Kurma – Cin çağırma Cinler ile irtibat kurma – Cin çağırma ve…

Devamını oku

Cin Çarpması

cin carpmasi
Katagori: Büyü

Cin çarpması malum bir olaydır. Dikkat edilmesi gerekenler vardır: Gece dışarı tuvaletinizi yapmayınız, sıcak kül…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ