Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü ve Etkileri

Aşık etme büyüsü; sevdiğinden ayrılan kişilerin sıkça yaptırdıkları işlemlerden biriside aşık etme büyüsü işlemidir. Bu işlem ayrıldığınız kişinin aklını fikrini aşkı muhabbet ile deli divane olacak şekilde bağlanmasıdır. Bu işlem daha önce bir çok kişiye denenmiş ve hayırlı sonuçlar alınmıştır. 7 gün süren aşık etme büyüsü kişiye özel bir takım malzemeler alınarak uygulanır ve işlemler bittikten sonra 3 gün içerisinde ayrılan kişinin kalbine aşkı muhabbet babında baskılar başlar ve sizi terk eden sevgiliniz 1 hafta içerisinde pişman olarak size geri döner. Aşık etme büyüsü işlemine geçilmeden önce kişilerin anne ismi ve kendi isim bilgileri alındıktan sonra ayrılan kişiler arasında özel bir mühür hazırlanır ve alınan malzemelere bu mühür vurularak uygulanır.

Aşık Etme Büyüsü için Gerekli Malzemeler

Aşık etme büyüsünün hazırlanması için bir takım malzemeler alınması gerekir bu malzemeler; özel buhur tütsüleri, özel bir mürekkep için ( safran, zaferan, gül yağı) ve bakır levha, gümüş levha, beyaz bir atın sağ arka ayağından alınmış at nalı üzerine mühür vurularak bu malzemeler ateşe gömülür. Yapılacak olan bu işlemin kalıcı ve ömürlük etkisi olmasını istiyorsanız 4 parça ceylan derisine mühür vurularak toprağa gömülmesi gerekir. Bu işlemler uygulanırken kişiye özel dualar ve tesbihatlar çekilmesi gerekir ve bu dualar kişi üzerinde baskıyı arttırır.

ask_buyusuAşık Etme Büyüsünün Etkileri

Aşık etme büyüsü ayrıldığınız eşiniz yada sevgiliniz size deli divane olacak şekilde bağlanması için yapılır. Bu işlemin uygulandığı kişi aklen, fikren ve kalben bağlanır ve ayrıldığı eşinden başkasını gözü görmez ve o kişinin sözünden artık çıkamaz. Bu etkili işlem 7 gün içerisinde hazırlanır 7 gün içerisinde de etki eder. Etkisinin kalıcı ve ömürlük olması sizin isteğinize bağlı yapılır. İşlemler uygulanırken kişilerin isim bilgileri alınarak yapılan özel bir ebced hesabı ile mühür hazırlandıktan sonra Ya Vedud ve Ya Selam isimlerinin zikredilmesi bu çalışmaların hayırlı bir niyet için yapılması içindir.

Aşık etme büyüsü için önemli not; bu işlem günümüzde bir çok kişinin ağzında sakız olmuştur. Bu çalışmalar her kişi tarafından yapılması uygun değildir, işlemler uygulanırken en ufak bir hata sizlere içinden çıkamayacağınız bir sıkıntı içerisine düşürür. Bu tarz kişiye özel çalışmalar kinin zuhre ve şems saatlerinde yazılması lazımdır. Eğer bu tılsımlar hesapsız bir saat de yazılır ise yani şer saatinde bu hayırlı işlem uygulanır ise ters etki yapar. Bunun için işin sırrı işlemlerin uygulanacağı kişilerin anne ismi, baba ismi, ve doğum yılları gün ay ve yıl şeklinde alınıp yıldız saatleri hesaplanmalıdır. Yıldız saatleri hesaplandıktan sonra belirlenen günlerde ve saatlerde uygulanması gerekir. Yanlış bir saat’de uygulanacak bir işlem kişilerin kısmetini bağlar ve ağır bir gaflet verir.

Yorumlar (1 Yorum)

Enes 30 Mayıs 2018 00:52

Nişanlım benden ayrıldı yardımınıza ihtiyacım var

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur mu?

cin musallati
Katagori: Büyü

Büyü yapıldığında cinler musallat olur mu? Büyü yapılan kişi zarar görür mü? Büyü yapılan kişi…

Devamını oku

Ücretsiz Yıldızname

yildizname
Katagori: Büyü

Yıldızname bakımı kesinlikle kişiye özeldir. Yıldızname baktığını söyleyenler standart şeylere bakarlar ve bunun üstüne pek…

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar
Katagori: Büyü

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.