Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapan Medyumların Medyumu İbrahim hoca, çok merak edilen ve sık sorulan aşk büyüsü işlemlerini anlatıyor. Adına her ne kadar Büyü denilse de Aşk gibi sonsuz sevgi içeren bir duyguyu barındırır içinde! Evet Aşk Büyüsünden söz ediyorum. Burada bahsedeceğim çalışmalar kesinlikle büyü değildir! Büyü yapmadan kişiye özel niyetine göre etkili manevi destek sağlıyorum. Aşkını kendine bağlamak isteyenler hiç çekinmeden 7 Gün 24 Saat bana ulaşabilir.

Sevdiğiniz kimse kaderi veya kısmeti sebeplerden dolayı sizi terk etmiş olabilir. Aranıza başkaları girmiş ve sizin ayrılmanıza sebep olan kimseler mi var? Eşiniz veya Sevdiğiniz sizden istemeden ayrılmış olabilir manevi yardım almak için beni arayın. Genelde ayrılıklar ikinci kişilerden dolayı oluyor. Nazar ve büyülerin etkisi kişilerin ayrılmalarında başrol oynayabiliyor. 

SU BAKIMI SİZE YOL GÖSTERECEK

Sebepli yada sebepsiz ayrılıkların nedenlerini ve sebeplerini öğrenmek isteyenler için detaylı (Su Bakımı) yapıyorum. Su bakımı Ücretlidir! Tüm sorunların cevabını ve aslını duru görü su falı baktırarak kim öğrenmek istemez ki! Gerçek ve Doğru yorumlar ile yolunuza Işık tutuyorum ve sizleri ilmi bilgilerim ile aydınlatıyorum. Bu durumlara münkariz kimseler hiç vakit kaybetmeden Alim ve Havas ilmi bilgisi olan gerçek bir hocadan yardım almaları gerekmektedir.

BÜYÜ YAPTIRMADAN AŞIK ETME

Günaha sebep olacağından ötürü burada bahsi geçen çalışmalarım kesinlikle büyü değildir! Yazdığım yazılarımın cahilin eline geçmemesi adına özet olarak Aşk Büyüsü diye bahsediyorum. Ledünni ve Havas bilgilerini kesinlikle bu makalemde paylaşmıyorum! Kendine ben medyumum diyen bazı şahıslar bunu kötüye kullanabilir. Vefk ve aşk tılsımı çalışmalarını yalnızca telefonda işlem yapacağım kişilere bahsediyorum.

Ayrılan eşleri, sevgilileri, sözlü ve nişanlı olanları birleştirme konularında destek sağlıyorum. Mahkeme kararı almış boşanmak üzere olan eşleri birleştirme muhabbet ve evlilik yıldızı bağlama çalışmaları yapıyorum. Ailesinin yanına yada arkadaşının yanına gitmiş eşi vicdanen rahatsız edip pişman olarak muhabbet ile geri getirme tılsımı.

Sevdiğin sözlün yada nişanlın arkadaşın hiç fark etmez aşık etmek büyü yapmadan dualı vefkler ile bağlamak mümkündür. Büyük tecrübelerim ile hazırladığım çalışmalar hızlı etki ve tesir sağlıyor. Eğer murat eder ve dilersen birinin sana sıkı ve kuvvetli bir bağ ile dost olmasını sağlayabiliyorum.


ÖMÜRLÜK KALICI AŞK BÜYÜSÜ 

Kişiye özel emsalsiz uygulanan vefk çalışmaları için, Zaferan, Safran, Misk, Amber ve Gül yağı ile yazıyorum. Yapacağım vefkler için Özel bir mürekkep hazırlanır yazılacak vefkler ve tılsımlar ayrıca bunlarla tütsülenir. Kişiye özel 72 saat’de bağlama muhabbet celbi için kişinin muradına uygun ayet ve esmalar tespit edilir. Bu ayetler ve Esmalar ile özel tılsımlı vefkler düzenlenir ve kişinin üzerine müekkel olan hadim ve hüddamlar tespit edilir. Muradımıza uygun bir şekilde kişinin üzerine bu rahmani ve ulvi hüddamlar şartlanarak vekillendirilir. Özel tütsüler ile hazırlanan bir odada! Misk ve amber buhur edilir dualar ve kasemler okunarak havas çalışmaları yapılır.

Gümüş ve bakır levhalar hazırlanır bu levhalara uygun tılsımlar ve vefkler resim edilir. Muradınız için özenle seçilmiş beyaz bir atın ön sağ ayağından alınmış at nalı üzerine vefk yapılır. Sevdiğinizin size bağlanması için At nalına vefk ve tılsımlar yazılır ve ateşe gömülür. Büyük tecrübeler neticesinde tespit edilmiş bu çalışmalar yüzlerce kez denenmiştir.

Bu Makalemde bahsi geçen şeyleri sizler yapmıyorsunuz! Ben sizlerin vekaleti ile Muradınız için yapıyorum. 72 Saatte Aşık etme işlemi için kor ateş eşliğinde 3 gün boyunca hiç aralık verilmeden okuma ve zikirler dualar eşliğinde çalışmalar yapılır.

BELİRTİLERİ NELER?

Bu süre içerisinde Murat olunan kişinin hiç kararı kalmaz sizi arar ve çıkar yanınıza gelir. Bu kişide şöyle belirtiler olur. Üzerine Hüddam şartlandığı için, aklı kalbi sürekli sizi düşünür, sizi görmek ister, sizi özler. Hatta sizden ayrıldığı için büyük pişmanlıklara düşer. Hatalı olduğunu düşünür, vicdanen rahatsız olur ve kalbi sızlar. Merhamet duyguları ve rahmet duyguları içine dolar bu tamamen mübareklerin ve yüzü suyu hakkı hürmetine gerçekleşir. Size karşı bir haksızlık yapmışsa bundan pişman olur ve vazgeçer. Terk ettiğinden veya araya mesafe koyduğundan dolayı ruhen rahatsız olur. Sizi aramaya ve sormaya başlar, bu işlemler genelde 3 günde etki gösteriyor 7 günde sonuç veriyor ve ömür boyu kalıcı oluyor. 21 Gün ile 41 Gün arasında tam manası ile beklediğiniz aşk ve muhabbet gerçekleşmiş oluyor.

AŞK BÜYÜLERİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Aşk büyüleri yapılan kişinin üzerinde nasıl çalışır. Sevdiğiniz Kimse Sizin sesinizi duymak ister hatta bir parçasının eksildiğini sürekli düşünür. Size aşk ve muhabbetle acil bir şekilde döner. Bu çalışmalar aslında büyü değildir! Dualı vefkler ve tılsımlar ile kişiye özel yapılır.

30 yılı aşkın büyük tecrübeler ve sınamalar neticesinde elde edilmiş faydalı ilim kaynaklarından hazırlanır. Yapılacak bağlama tılsımlar ve vefkler rahmani ve ulvi çalışmalardır. Bu işlem yapıldığında kişi hiç kararsız size döner ve büyü olmuş gibi veya büyülenmiş gibi olmaz! Bunu asla kişi anlamaz doğal olarak bu kişinin bünyesinde etki eder. Çünkü yapılacak çalışma büyü değil bir başka yerde veya fal’da veya bir medyum vasıtasıyla tespit edilemez! Yaptığım Aşk büyüleri gerçekten Büyü ile alakası olmayan şeylerdir! Asla bozulmaz ve ters etki etmez.

Sevdiğiniz kişinin üzerine şartlanan Hadim ve Hüddamlar 7/24 kişinin yanında olur kişi bunu görmez, hissetmez ve duymaz. Sürekli sizin muradınız için hissiyatlar, Aklına ve kalbine sizinle ilgili güzel düşünceler girmeye başlar. Rahmani ve Ulvi Hüddamlar özel tılsım ve mühürlerin etkisi ile muradımızın gerçekleşmesine hizmet ederler. Dualı kasemlerin ve zikirlerin yüzü suyu hakkı hürmetine istediğiniz kişi size gerçekten aşık olur.

GİDENİ GERİ GETİRME

Benzeri olmayan büyük tecrübeler ile sınanmış eşsiz murat hasılı ve arzuhal kabulü tılsımları hazırlıyorum. Özel tütsüler ile Misk, Amber, Zaferan, Gül yağı ve Safran ile gününde ve zamanında özel dua Kasemler okuyarak aşık etmek mümkündür. Yaptığım çalışmaların zikirleri çekilerek 7 gün ve 21 gün arasında kesin sonuç veren muhabbet celpleri yapıyorum. Daha etkili çalışmalar önerilirse bu çalışmalar 24 saat ve 72 saat arasında etki gösterir bunlar için beni arayın bilgi alın.  Gideni geri getirme, Dava açılmış mahkemesi olan eşleri tekrardan birleştirme, mahkeme kararından vazgeçirmek için çalışmalar yapıyorum. Eşler aralarındaki soğuklukları kaldırma, ikinci şahıslar araya girmişse ayırma büyüsü yaptırmadan benden destek alabilirsiniz. Bahsettiğim çalışamalar kolay işler değildir! Büyük zahmet ve emek gerektirdiği için herkese yapılmamaktadır. DETAYLI BİLGİ ve yardım almak için beni arayın görüşelim.

72 SAATTE ETKİ GÖSTEREN AŞK BÜYÜSÜ

Burada anlatılan, Aşk büyüsü adı altında geçen çalışmalar daha evvel denenmiş tecrübe edilmiş sınanmış çalışmalardır.

72 Saatte Sevdiğini aşık etmek mümkündür. Büyü yapmadan Dualı vefkler ile sizinle bağı olan birini kendinize aşık edebilirsiniz. Gideni geri getirme Eşini evine ve çoluk çocuğuna bağlamak ve Evlilik yönünde muhabbet celbi yaptırabilirsiniz.

Etkisi 3 Günde başlıyor ömürlüktür ve kalıcıdır. Büyü olmadığı için bozulma iptal edilme durumu olmaz! Yalnız şunun üzerine basarak belirtmek istiyorum, Aşk Büyüsü diye bu sayfamda bahsi geçen konu büyü olarak tanımlanmasın! Halk arasında bu ad aranıyor ve anıldığı için anlatılan bu tılsımlı esrarengiz uygulamalar aslında Büyü değildir. Medyum Efendi büyüden uzak durmaya, haramdan uzak durmaya gayret eden bir uzmandır. Kesinlikle büyü yapmadan günaha girmeden çalışmalar sunar ve kişiye özel yardımlar sağlar. Bu bağlamda burada bahsi geçen konuya özet ve örnek olması bakımından.

Aşk büyüsü adı altında yapılan asıl işlem (Mücerrep Bağlama Tılsımı)’dan daha kapsamlı ve ayrıntılı anlatılmaktan geri durulmuştur. Burada anlatılan uygulama ehli eline geçmezse, sakınca yaratır düşüncesiyle, ilmi detaylar bahsedilmemiştir. Vefk örnekleri bu sayfada kullanılmadı, başkaları tarafından art niyetli olarak kullanılmasını istiyorum. Bilinçsizce kötü yönde kullanılmasından çekindiğim için aşk büyülerinin Havas ve Esrarların dan bahsetmedim.

Aşk Büyüleri Hangi Sebeplerde Yapılırsa Etkili olur?

 • Sevdiğinizden Sebepsiz yere istemeden ayrılma,
 • Gideni Geri getirmek ve Evine bağlamak istenmesi,
 • Çocuklarını İhmal eden eşin evine ve çocuklarına bağlanması istendiğinde,
 • Seni İstemeyen birini Kendine Aşık etmek ve aranızda muhabbet olması için,
 • Mahkeme ve boşanma durumlarında mahkemeden vazgeçirmek istenirse,
 • Eşinizle Aranıza ikinci bir (kadın veya erkek) kişinin girmesi,
 • Eşinizin sizi hak etmediğiniz halde aldattığını düşündüğünüzde,
 • Birlikte Olduğunuz şahsın sizi terk etmesi ortada bırakması durumunda,
 • Yıllarınızı ve Hatta ömrünüzü adadığınız kişinin sizi ortada bıraktığında,
 • Sizi Sevmiş hatta sizinle bir yuva kurmak isteyen, hiç sebep yokken sizden soğumuş uzaklaşmışsa,
 • Söz ve Nişan yapılmış ve birlikte olduğunuz kişi sizi bırakmış terk etmiş, derdinize derman için yardım alınabilir.

Aşk ve Muhabbet hakkında tüm istek ve arzularınız için 7 Gün 24 Saat hiç çekinmeden beni arayabilirsiniz. Ünlü Medyum İbrahim Hoca tüm dertlerinize deva olacaktır. Bilgi Almak ve Merak ettiklerinizi danışmak ücretsizdir.

Aşk Büyüsü

Yorumlar (25 Yorum)

Melek 2 Haziran 2018 00:47

Selamun aleykum arkadaşlar. Ben de henuz yeni olmak uzere Hocama bakim ve ask ve baglama vefki yaptirdim. 17 gun sure verdi hocam. Sizler size verilen sure icerisinde sevdiginizle veya esinizle kendiniz irtibat kurdunuz mu? Yoksa o sure zarfinda sessiz mi kaldiniz ve kendisi mi o sekilde size geri dondu? Yani ogrenmek istedigim, verilen süre icerisinde gorusmek mi yoksa sessiz kalmak mi en uygunudur?
Mubarek hocam Allah razı olsun kargomu bugun gonderdi. Haftaya teslim alir almaz baslayacagim Allahın izniyle. Size haber edicem hocam. Saygilarimla, Allaha emanet olun

Mustafa Zeybek 10 Mayıs 2018 16:16

Bunda 8 ay önce ayrıldığım nişanlım vardı. Ablası yüzüne ayrılmıştık bizde ve ailesi artık birleşmemizi istemiyordu. Defalarca kez haber göndermeme rağmen ne nişanlım ne ailesi beni istemedi. İnternette gezinirken Medyum İbrahim Hocanın web sayfasını gördüm yazılarını merak edip incelerken bana da yardımcı olur diyerek aramıştım. Ya sen nasıl bir mübareksin beni düşman gibi gören aile şimdi ağzımdan çıkacak bir söze bakıyor şuan. İbrahim hocanın sayesinde dualara karşı inancım arttı valla. Bana hazırladığı dualı vefkler ile bir kaç işlem yaptırdı bir hafta sonra nişanlım ağlayarak beni aradı pişman olduğunu hatta ailesininde pişman olduğunu söyledi. Hocam bana 21 gün dedi ama 1 hafta içinde her şey oldu gözlerime inanamadım. Şimdi evlilik hazırlıkları yapıyoruz. Allah razı olsun ibrahim hocadan zaten işinin ehli olduğu için her yerde de tavsiye etmişler bir çok kişinin güzel yorumunu okudum.Onlardan biriside ben olmak istedim. Sizlere de canı gönülden tavsiye ederim arkadaşlar

  İbrahim Hoca 10 Mayıs 2018 19:10

  Mustafa güzel yorum ve düşüncelerin için teşekkür ediyorum. Düğün Davetiyeni bekliyorum Nasip olursa gelmek isterim oğlum. Evliliğini Allah c.c Mübarek Kılsın İnşaAllah. Bir derdin sıkıntın olursa her zaman bana ulaşabilirsin.

Gülhan Fransadan yazıyorum 9 Mayıs 2018 15:27

Hocam ben yurdısından sizi aramıştım işlem yaptırmıştım sevdiğim için sevdiğim kız bana bağlandı fakat bazen gel gitler yaşıyor bana çok iyi davranıyor ama cevremdeki insanlara ters davranıyor bunun içinde bir işlem yaptırmak isityorum bana geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim iyi günler diliyorum hocam

Çok para kaptırdım ibrahim hocayı buldum sonunda 9 Mayıs 2018 13:55

Merhaba ben sivastan neslihan çok medyuma işlem yaptırdım ama hiç birinden sonuç alamadım sonunda ibrahim hocayı buldum konuştum yaparım dedi güven verdi sevdğim yüzümü göremk istemiyordu şimdi çocuk kapımdan ayrılmıyor. Zoru başarmak diye ben buna derim. Hocam allah size uzun versin versin ki bizlerde mağdur olmayalım herşey için çok teşekkür ederim

Merve Akyüz 9 Mayıs 2018 13:16

Hocam ben almanyadan merve size daha önce işlem yaptırmıştım hocam işlemim oldu fakat şimdide ailem istemiyor bunun içinde işlem yaptırmak istiyorum siz aradım ama ulaşmadım mümkünse bana geri dönermisiniz gördüğünüzde

Sevtap Belçika 9 Mayıs 2018 12:22

Hocam merhaba beni hatırladınız mı ben yurt dışından aramıştım sizi sonra bana aşk büyüsü yapmıştınız hocam yaptığınız işlem oldu etki etti hocam hayatımı değiştirdin ben üzgün ve çok mutsuzdum her ne olduysa sizin sayenizde tekrar hayata tutundum ve buraya yazmak istedim olumsuz olan bir aşkı olumluya çevirmek hiç aklıma gelmezdi ama sizi karşıma Allah çıkardı allah sizlerden razı olsun. Tekrar arayacağım sizi hocam başka işlerimde var. Teşekkür ederim

Avusturyadan Bedri Ben Hocam 9 Mayıs 2018 11:56

hocam aradım sizi ulaşamadım hocam size işlem yaptırmıştım eşim beni terk etmişti başka birine gitmişti sizinle konuştuk eşini geri getiririm sana demiştiniz hocam ne yaptınız nasıl yaptınız bilmiyorum ama gerçekten sizin üzerinize tanımıyorum hocam diğer medyumlar o kadar paramı yedi hiç bir sonuç alamadım ama sizin verdiğiniz günde eşim pişman oldu geldi akıl alır gibi değil hocam eşim yalvarıyor bana pişmanlığını dile getiriyor hocam diyecek bir şey bulamıyorum Allah sizlerden razı olsun yardımcınız murat beyde çok teşekkür ederim beni hiç yalnız bırakmadı tekrar arıycam sizi hocam iyi günler

Neslihan Yener 8 Mayıs 2018 21:51

Ben böyle birini görmedim Allah İbrahim hocadan razı olsun hayatımı kurtardı desem yeridir onun sayesinde hayata yeniden tutundum ve artık çok mutluyum

Okadar Şarlatanin içinde İbrahim hocayı bulmak mucizeydi 8 Mayıs 2018 01:19

Ailevi bir sıkıntım yüzünden herkes gibi medyum aramaya başlamıştım bende okadar kişiyle konuştum ki daha derdimi dinlemeden çok uçuk para isteyen mi ararsın iğrenç teklif eden mi ararsın her türlü rezilliği ben bunlarda gördüm. Yakın bir arkadaşımın da tavsiyesi ile ibrahim hocayı öğrendim ama kendisine ulaşmak inanın başbakana ulaşmaktan daha zor oldu fakat ulaştığımda okadar ilgili ve alakalı oldu ki deneyimi ve bilgisi zaten insanı mest ediyordu. Durumumu anlattım ve yapmam gerekenleri söyledi Allah hocamdan binlerce kez razı olsun o olmasaydı içinde bulunduğum sıkıntı yüzünden intiharın eşine gelmiştim ve şuan çok mutluyum adeta hayatımı ibrahim hocaya borçluyum diyebilirim. Başkalarına giderek para kaptırmaktan ve igrencliklerini duymaktansa ibrahim hocaya ulaşmaya çalışın tek doğru adres burası emin olun buna. Bu yorumumu inşallah paylaşırsınız derdi olan insan çok ve derman olacak gerçek hocalar çok az umarım derdi olanlara bir cağre bende bu şekilde olurum

Mesude 22 Kütahya 7 Mayıs 2018 20:11

slm arkadaşlarım sizlere bende başımdan geçenleri anlatmak ve gerçek medyumu bulmanız için yazmak istedim bende medyumlar arasında aylarca araştırma yaptım ama sonradan arkadaşımın çalışıp sonuç aldığı medyumla çalışmaya karar verdim kim mi bu medyum İbrahim hocadır bende arkadaşım sonuç alınca aradım görüştüm ibrahim hocam ve evlilik büyüsü yaptırmak isteidğimi söyledim medyum ibrahim hocam bana bakım yaptı ve işlem zorda olsa yapacağını söyledi çünkü karşı tarafın başka şeylerden etkilendiğini söyledi evet sevdiğim adam annesinin etkisinde çok kalıyordu ve annesinden etkilendiği için benimle evlenmekten çok korkuyordu medyum ibrahim hocam işlemlere başladı ve 25 gün sonunda adam kendisiliğinden evlenmek istediğini söyledi ben şaşırdım kaldım bu kadar sürede bunu beklemiyordum ama gerçek medyum ibrahim hocam işinde çok iyi bir medyum ben çalışmanızı tavsiye ederim arkadaşlar

Eşimden ayrılmak Üzereydim Allah sizden razı olsun hocam 4 Mayıs 2018 11:31

Merhaba hocam ben resul istanbuldan hocam öncelikle hakkınızı helal edin çok kahrımı cektiniz hocam eşim şimdi iyi eskisi gibi değil ama bana hakretler yağdıran beni sevmediğini söyleyen kadın şimdi benim agzımdan çıkacak söze bakıyor siz ne yaptınız hocam bu nasıl bir aşk büyüsüdür olmayacak birşeyi oldurdunuz sizden allah razı olsun hocam arıycam sizi sormam gerken başka işlemler var onlar içinde konuşalım hemen başlayalım sizden başkasına işlem yaptırmam kesinlikle hocam allaha emanet olun.

İbrahim hocam Hayatımı Değiştirdiniz 1 Mayıs 2018 22:27

Selamun aleykum hocam Eşim için işlem yaptırmıştım size ben 7 günlük işlem dedim siz bana 72 saatlik aşk büyüsü yapalım kızım dedin hocam iyiki sizi dinledim yuvam yılıkılacaktı siz olmasaydınız kocam o kadından ayrıldı bana döndü hemde dediğiniz gibi 3 günde hocam inanılır gibi değil şimdi boşanma davasını geri çekmeye gidiyorum bu gün herne olduysa sizin sayenizde oldu sizin hakkınızı ödeyemem hocam siz bir hediye göndermek istiyorum sizi aradım ama yogunsunuz gördüğünüzde beni ararsanız sevinirim.

Ebru Adana Gerçek Medyum 1 Mayıs 2018 13:09

İbrahim hocamın yaptığı işlelerden sizlere bahsetmek istedim arkadaşlar türkiyede en ünlü medyum ve gerçek medyum olarak biliniyor buda çok doğru bende kendisini buldum ve kısmet açma işlemi yaptırdım medyum ibrahim hocama bu kadar iyi olduğunu düşünmüyordum ama hocamın işlemleri sayesinde herşey gerçekleşti çok iyi oldu medyum ibrahim hocamın işlemleri %99 tutuyor diyebilirim size hocamın yaptığı işlemler sayesinde benimde kısmetim açıldı sağolsun hocam çok anlayışlı ve sabırlı biri benim gibi birini bile çekti bu kadar süre hocama ne kadar teşekkür etsem azdır sizde çalışmak ve sonuç almak istiyorsanız medyum ibrahim hocayı arayın derim

gül 21 Mart 2018 09:42

Merhaba Ben eşimden ayrılmıştım sonra internette bir çok medyum buldum bir çoğuna işlem yaptırdım ve hepside dolandırdı beni sonra ibrahim hocamı aradım bir hak yemeyen onu buldum konuştuk işlem yaptırmaya karar verdim bana aşk büyüsü yapalım kızım dedi ilk önce inanmadım diğerlerinden dolayı bir güvensizlik oluşmuştu bende ama dedim yaptırım ve yaptırdım 7 gün içinde seni arayacak dedi ibrahim hocam ve bekledim gerçekten eşim aradı ve benimle buluşmak istedi gittim konuştuk adam bildiğin bana aşık olduğunu ve tekrar barışmak istediğini söyledi ve şuan tekrar eşimle birlikteyiz hocam sizden allah razı olsun sizin gibi ilim insanlarını başımızdan eksik etmesin size minnettarım

G.L.N.Z 19 Mart 2018 23:50

2017 yılında ibrahim hocama işlem yaptırdım haftaya düğünümüz var inşallah hocam sizide aradım davet etmek için ama ulaşmadım buradan yazdım bana geri dönüş yaparsanız nikah şahidim siz olun istiyorum

Eşimle ayrılmak üzereyken hocam cıktı karşıma 14 Şubat 2018 12:23

Ben daha önce defalarca kez başka başka medyumlara işlem yaptırdım ama hiç bir etkisini görmedim hepside parayı aldılar bir daha telefonlara bakmadılar ibrahim hocamı gördüm internette aradım yardımcı olacağını söyledi ve aşkı muhabbet celbi yapalım dedi tamam dedim işlemi yaptı hocam ya 7 gün dedi ya 21gün dedi ve 21 gün sonunda kocam aradı beni nasıl yalvarıyor gel barışalım diye bende biraz sürünsün dedim yüz vermedim sonra görüştük ve barıştık hocam siz ne büyük insansınız yuvamı kurtardınız size ne kadar teşekkür etsem azdır siz benim yüzümü güldürdünüz allah,da sizin yüzünüzü güldürsün

72saat dedi hocam 72 saatte sevdiğim bana geri döndü 9 Aralık 2017 12:32

Merhaba hayırlı günler hocam size işlem yaptırmıştım olmayacak diye düşünüyordum hakkınızı helal edin 72 saat içinde dediniz sevgilim bana gerçekten 3 gün içinde döndü inanılır gibi değil o kadar medyum diye geçinen insanlara paramı kaptırdım ama sizin içinde öyle düşünürken sevdiğim kız beni aradı yalvardı bulaşalım diye hocam sizin üzerinize bu işlerde kimseyi tanımam eşime dostuma sizi tavsiye ediyorum elimden gelen bu hocam size ne yapsam hakkınızı ödeyemem hakkınızı helal edin

Saduman 19 Kasım 2017 13:37

hocam merhaba ben saduman hocam size işlem yaptırmıştım daha önce bu işlemim oldu çok şükür sizi aradım ama tekrar işlem yaptrımak istiyorum aradım fakat ulaşamadım size gördüğünüzde bana dönerseniz sevnirim hemen başlatmak istiyorum bir çok medyumum diye gecinene işlem yaptırdım mutluluğu siz verdiniz bana başkasına gitmem daha size ulaşana kadar bekliycem hayırlı akşamlar hocam

Antalyadan zerrin 8 Ağustos 2017 23:41

Hocam işlemim alsun yazacam demiştim size hocam işlemim oldu siz 21 gün dediniz ama 7 gün içinde oldu işlemim sevdiğim bana öyle bir döndü ki benden başkasını gözü görmüyor şimdi bana diyor nişan takalım diyor şaşırdım hocam allah ne muradınız varsa versin siz olmasaydınız mutsuz bir evlilik kurcaktım sizin sayenizde sevdiğimle evlenecem

Medyum Medyum Gezdim İbrahim Hoca Tek Bu İşlemde 13 Kasım 2016 14:20

Merhaba arkadaşlar buraya yazmamın sebebi İbrahim hocaya söz verdiğim için İbrahim hocaya bende işlem yaptırdım sevdiğim kız beni sevmiyordu bi anda benden ayrıldı gitti sebepsiz yere kaç tane medyuma işlem yaptırdıysan hiç biride etkili olmadı sonunda İbrahim hocayı buldum ve konuştum işlem yaptırmaya karar verdim çok şükür yaptığı işlem tuttu kız bana deli divane aşık oldu geldi şimdi ise evlilik kararı alık medyum medyum gezmeyin sıkıntısı olan İbrahim hocaya başvursun gerçekten yaptığı işlemler çok etkili Allah ondan razı olsun tavsiye ederim.

Sevgilim Beni Aldatıyordu(Nermin) 13 Kasım 2016 14:02

İbrahim hocam hayırlı günler size işlem yaptırmıştım sevgilim beni aldatıyordu başka bir kızla hocam ve verdiğiniz süre doldu ve geldi yanıma benden özür diledi bana söz verdi hocam bir daha yapmıycam diye ve bana aşık olduğunu söylüyor sensiz yapamam diyor hocam elinize emeğinize sağlık Allah sizden razı olsun.

Güzin( İstanbul) 13 Kasım 2016 13:52

Merhaba arkadaşlar benim sıkıntım karşılıksız sevgi idi ben seviyordum ama onun haberi dahi yoktu ve araştırırken İbrahim hoca cıktı karşıma aradım konuştum aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim olacağına hiç inanmıyordum çünkü çocuğun haberi yoktu benim sevgimden ama ben denemek istedim işlemi yaptırdım aradan 7 gün geçti benim numaram dahi yoktu çocukta ve beni aradı bulmuş numaramı görüşmek istedi beni sevdiğini söyledi dünyalar benim oldu ama bu İbrahim hocam sayesinde oldu ondan Allah Razi olsun eğer işlem yaptıracaksanız İbrahim hocadan başkasına yaptırmayın diğerleri hep para tuzağı şiddetle tavsiye ederim.

Eşimden Ayrılmak Üzereydim İbrahim Hoca Sayesinde Yuvam Kurtuldu 13 Kasım 2016 13:33

Selamün Aleyküm İbrahim hocam ben alman yadan Zehra hocam sizinle görüşmüştük daha önce eşim beni yabancı bir kadınla aldatıyordu size durumumu anlattım sizde bana kızım aşk büyüsü yapalım eşin sana aşkla muhabbetle bağlansın dedin hocam Allah sizden razı olsun eşim bana döndü bana öyle çok aşık ki şimdi bazen şaşırıyorum bu adam benim eşim,mi diye hocam ne olduysa sizin sayenizde oldu siz olmasaydınız yuvam dağılacaktı size ne kadar teşekkür etsem azdır sizin hakkınızı ödeyemem Allah sizleri başımızdan eksik etmesin selametle kalın.

Zeynep Adana 4 Ekim 2016 14:39

İbrahim hocam merhaba iyi çalışmalar beni hatırladınız mı ben adana,dan Zeynep size aşk büyüsü yaptırmıştım ve işlemim oldu şimdi sevgilim benden ayrılmıyor Allah sizden razı olsun

Bir Yorum Yazın

1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.