Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü ile sevdiğini kendine bağla! Bağlanma büyüsü kişiye özel yapılır büyü yapmadan dualı vefkler sayesinde garanti sonuç alınabilir. Aşk ve muhabbet celbi, Mücerrep bağlama büyüsü ile sevdiğini aşk ve muhabbetiyle kendine aşık etme büyüleri. Burada bahsi geçen konu büyü diye nitelendirilmiştir. Aslında büyü yapmadan günahlardan uzak durarak yapılacak işlemler vardır. Ulvi ve manevi bir hizmet alarak isteğinize ve muradına uygun bir bağlama muhabbet büyüsü yapılır. Aşık edeceğiniz kişiye işlem yapabilmek için adı anne adı ve doğum yılı gerekecektir. Anne ismi bilinmeyen kişiler için ise, Havva anamızın ismi kullanılarak ta işlem yapılabilmektedir.

Bağlama büyüsü ile sevdiğini kendine bağlama muhabbet celbi yaptırabilirsiniz. Etkisi ve süresi yapılacak işe ve isteğinize göre değişir. Defalarca tecrübe edilmiş sınanmış bağlama muhabbet büyüsü yaptırmak isteyenler. Beni Arayın Aşk büyüsü hakkında detaylı bilgi alın sonra ne yapacağımıza birlikte karar verelim.

72 Saat’de Aşık etme Bağlama ve Geri getirme

oğul 4

Kişiye özel emsalsiz uygulanan bu çalışma için, Zaferan, Safran, Misk, Amber ve Gül yağı kullanılır. Bunlar ile özel bir mürekkep hazırlanır yazılacak vefkler ve tılsımlar bununla yazılır. Kişiye özel 72 saat’de bağlama muhabbet celbi için kişinin muradına uygun ayet ve esmalar tespit edilir. Bu ayetler ve esmalar ile özel tılsımlı vefkler düzenlenir. Kişinin üzerine müekkel olan hadim ve hüddamlar tespit edilir. Muradınıza uygun bir şekilde kişinin üzerine bu rahmani ve ulvi hüddamlar şartlanarak vekillendirilir. Özel tütsüler ile hazırlanan bir odada buhur yakılarak ve tütsüler ile özel davetler yapılır. Dualar ve kasemler okunarak bu durum farklı özel gün ve geceler de belli bir süre yapılır.

Bağlanma Büyüsü Yaptırmak istiyorum

Özel gümüş ve bakır levhalar hazırlanır, muradınız için özenle seçilmiş bir beyaz atın ön sağ ayağından alınmış kullanılmış bir at nalı üzerine büyük tecrübeler neticesiyle tespit edilmiş vefk ve tılsımlar yazılır. Bir mangal veya kor ateş içinde 3 gün boyunca hiç aralık verilmeden okuma ve zikirler dualar eşliğinde bekletilir, murat olunan kişinin hiç kararı kalmaz çıkar gelir, kişide şöyle belirtiler olur, üzerine hüddam şartlandığı için, aklı kalbi sürekli sizi düşünür, sizi görmek ister, sizi özler, hatta büyük pişmanlıklara düşer hatalı olduğunu düşünür, vicdanen rahatsız olur ve kalbi sızlar, merhamet duyguları ve rahmet duyguları içine dolar bu tamamen mübareklerin ve yüzü suyu hakkı hürmetine gerçekleşir ve yaptığından, terk ettiğinden veya araya mesafe koyduğundan dolayı vicdanen rahatsız olur.

Sizin sesinizi duymak ister hatta bir parçasının eksildiğini düşünerek size acil bir şekilde döner, bu çalışmamız büyü değildir. Dualı vefkler ve tılsımlar ve 30 yılı aşkındır büyük tecrübeler ve sınamalar neticesinde elde edilmiş büyük deneyimler ve faydalı ilimlerden kaynaklı rahmani ve ulvi çalışmalardır. Bu işlem yapıldığında kişi hiç kararsız size döner ve büyü olmuş gibi veya büyülenmiş gibi olmaz, çünkü yapılacak çalışma büyü değil bir başka yerde veya fal’da veya bir medyum vasıtasıyla tespit edilemez veya görünmez çünkü büyüler ile alakası yok ve bozulmaz ters etki etmez.

Bu uygulama yapıldığında sevdiğiniz kişinin üzerine şartlanan hadim ve hüddamlar 7/24 kişinin yanında olur kişi bunu görmez, duymaz, hissetmez, sürekli sizin muradınız için hissiyatlar ve aklına kalbine düşünceler ve pişmanlıklar sokar ve hızla muradınız olmaya başlar bu mübarek ve rahmani ve ulvi hüddamlar özel tılsım ve mühürlerin ve ayet, esma ve dualı kasemlerin ve zikirlerin yüzü suyu hakkı hürmetine işinizin halli için çalışırlar.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Mücerreptir

Bir işleme başlamadan önce ilk olarak kişinin detaylı bilgileri alınıp hüddamlara bu kişinin yaptıracağı işin olup olmayacağını sordurması gerekir. Eğer izin verilirse hüddamlar tarafında bu kişiyi kendinize Cem edip celp edebilirsiniz yani aşık edebilirsiniz. Bağlama büyüsü yapılan muhabbet ve aşk bağlılığının kalıcı ve ömürlük olmasını sağlar. üstadımız havas ilmi yada ledün ilmine göre yapmaktadır. Bu ilim dualar ile yapılan ilim olmakla birlikte her kişiye yapılmamaktadır.

Bağlama Büyüsü Tutar mı?

Kişiler arasında olup olmayacağına bakıldıktan sonra karar uygun görülürse olumlu ise yardım sağlanmaktadır. Bir kişiyi aşık etmek için, Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kesinlikle bozulmaz ve üzerine bozma amaçlı üçüncü kişiler tarafından yapılacak işlemler etki etmez. Çünkü bu işlemlerde kişinin adına davet edilen hüddamlar şartlanır ve bu hüddamlar yapılacak olan kişiyi beladan musibetten büyüden ve sihirden uzak tutar yani korur.Yapılan işlemlerin tutma süresi 3 günde kişiye etki eder ve 7 gün içinde tesirini gösterir.

Bağlama Büyüsü Nasıl etki eder?

Sevdiğinizi etkiniz altına alır yapılan dualar ve okumalar tılsımlar sayesinde kişi anında etkilenir Hüddamlar şartlanır cin değildir bunlar vazifeli hüddamdır. bunlar sevdiğinizi size çevirir aklını kalbini rüyasını düşüncesini size yönlendirir sizi özlemesini görmek istemesini sağlar ve kişi sizden ayrıldığı için pişman olur vicdanen rahatsız olur ve size döner. Bu işlem bir başka medyum ve falcılar tarafından fal bakılarak görülmez büyü değildir bozulmaz etkisi ömür boyu kalıcıdır.

Bağlama Büyüleri ve Etkileri

Bu özel çalışma tamamen dualar ile yapılan bir işlemdir. Unutmayalım ki yer gök duadır.Bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak için ve bakımınızı yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Ömür Boyu Bağlama büyüsü Muhabbet celbi Asla Büyü şeklinde yapılmaz büyü ile değil tamamen dua ve havas ilmi cifir ve ledünni ilmiyle müdahale edilerek yapılır bu tarz bir çalışmayı herkes yapamaz bu çalışma hakkında detaylı bilgi için lütfen arayın. İstediğiniz her şeyi danışın bilgi alın hiç bir şekilde çekinmeyin sizlerin manevi danışmanı gönüllerin dert ortağı tüm dilek ve hacetiniz için sizlere vesile olacaktır.

bu

Bağlama Büyüsü neleri kapsar? Yapılırsa ne gibi şeyleri etkiler?

 • Dil bağlama büyüsü: ile istemediğiniz kimselerin ağzı dili bağlanır.
 • Evli ve Ayrılmak Üzere olan eşler için Bağlama büyüsü: yapılırsa ayrılmak isteyen kişi bu düşüncesinden vazgeçer.
 • Ayrılmış ve Tekrardan eski eşini kendine bağlama büyüsü. Bu işlem kişiye özel yapılırsa murat hasıl olur o kimse aklen ve kalben eşine döner.
 • Büyü ile Ayrılmış kişiler için büyü bozma ve tekrardan bağlama büyüsü: yapıldığında istenilen başarı elde edilir.
 • Erkeği Kendine Bağlama büyüsü: bu flört ve eğlence için asla yapılmaz kişiler arasında bağ olmalı, eş, sevgili, nişanlı, sözlü gibi..
 • Kadını Kendine Bağlama büyüsü: Eşiniz sizi bırakıp gittiğinde yada ayrılmak istediğinde, kadına özgü özel bağlama büyü yapılır.
 • 72 Saat için en etkili ve hızlı garanti sonuçlu Bağlama büyüsü ile yapılır. Ama havas ve ledün ilmi kullanılır büyü yaptırmadan yapılır bilgi için bize ulaşın. Hemen Arayın bağlama büyüsü ile sevdiğinizi 72 saat içinde kendinize bağlama yöntemi hakkında bilgi alın. İLETİŞİM

Yorumlar (21 Yorum)

Mehmet Tpc 31 Mayıs 2018 16:09

arkadaslar lütfen yorumunuzu beklıyorum veya e-postadan ulasabılırsınız bağlama buyusu yaptıranlar nasıl sonuc aldı bende yaptıracagım acıl yardım lutfen ulasırsanız sevınırım

Anjela 30 Mayıs 2018 05:08

Mrb hocam beni sevgilim 9 ay tanıştım ama bu 9 ay hep beni bıraktı gitti demek beni oyun oynuyor onu istemiyorum kı beni bağla ve beni sever çünkü ben gerçekten onu çok seviyorum ve istıyorum oda beni çok sever ve bı daha beni bırakmaz ve beni bağlar olur

meryem katırcıoğlu 23 Mayıs 2018 15:16

sevgilim benden ayrılalı 2 ay oluyor ne yapsam ne etsem beni affetmedi sevmediğini ve istemediğini söylüyor 72 saatte dönmesi gerçekten mümkün mü bir an önce dönebileceği geri getirme ya da bağlama büyüsü neyse yaptırmak istiyorum

Sultan 21 Mayıs 2018 10:34

( Zlyha ) bende hoca efendiye işlem yaptırdım. sonuç güzel 47 gündür görüşmediğim sevdiğim insanla hocam sayesinde bir araya geldik çok şükür 🙂 kurban adamıştım kurbanı kesicemde ramazan ayında kesebilirmiyim hocam onu soracaktım whatssap dan yazdım görmediniz sanırım.

Zlyha 17 Mayıs 2018 10:19

Arkaslar bnde yaptircam gercekten oluyomu yapanlar bana soylesin

Melike Almanyadan yazıyorum 10 Mayıs 2018 19:18

07.05.2018 Tarihinden 2 gün öncesinde.. 72 Saatte bağlama işlemi yaptırmıştım. Almanyadan yazıyorum arkadaşlar melike ben buraya yorum yazacam diye söz vermiştim! gerçekten oldu hocam sayesinde bana 1 aydır yazmayan adam watsaptan yazdı benimle görüşmek konuşmak istediğini söyledi pişman gibi samimi bir şekilde yazıyor bana. inanılır gibi değil yaaa ne yaptınız hocam sizi herkese tavsiye edeceğim Allah sizin ne muradınız varsa versin

Gönül ben Antalya’dan hocam 10 Mayıs 2018 19:01

Hocam merhaba ben size işlem yaptırmıştım eşim için eşim beni aldatıyordu başka bir kadınla sizde bana kızım o kadından ayırma sana tekrar bağlama yaparım demiştiniz. Hocam işlemim oldu eşim o kadını bıraktı bana bağlandı ama şimdide işe gitmiyor yanımdan ayrılmıyor. Hocam işe gitmezse sıkıntı yaşayacağım biraz işlemin etkisini azaltmak istiyorum akşam evine gelsin gene ama sırf benim yanımdan ayrılmamak için işe gitmemezlik yapmasın gitsin işine sizi aradım ama ulaşamadım gördüğünüzde bana dönerseniz sevinirim hemen yapmamız lazım işlemi hocam

Aras araso 9 Mayıs 2018 01:56

Biz yaptik bekliyoz insallah dediginiz gibidir

Hollandadan İrem 9 Mayıs 2018 00:05

hocam merhaba bende size işlem yaptırdım allah sizden razı olsun 72 saatte bağlanacak dediniz hiç inanmamıştım ama gercekten oldu adam kapıma kadar geldi benden af diledi inanılır gibi değil hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır

Almanyadan Gülay 8 Mayıs 2018 18:58

Hocam ellerinizden öpüyorum almanyaya yolunuz düşerse mutlaka sizi ağırlamak isterim. Eşim eve döndü o kadından ayrıldı hayatta inanmazdım böyle şeylere sizi tanıdım resmen beni ölümden kurtardınız. İntiharın eşiğine gelmiştim size minnettarım. Kargo şubesine kocamın atletini yollamıştım size ya oraya aynı yere hediye yollasam olurmu bu iyiliğinizin altında kalmak istemiyorum 2 . 3 kez sizi gördüm çünkü rüyamda benden bir şey bekliyor gibiydiniz nolur beni kırmayın wahsaptan yazdım yorumda yazayım dedim dönmediniz hala bana. Bekliyorum haber sizden.

Burcu özer 8 Mayıs 2018 17:46

Almanyadan Aradım Hocamı. Diyen arkadaş en yeni senin gönderi yorumun bana ulaşabilir misin? 0535 253 3* **

Ben Almanyadan Aradım Hocamı 8 Mayıs 2018 01:06

Burada bu konularla ilgilenen kimse yok. Bi akrabamın tavsiyesi üzerine bende ibrahim hocamı aradım kendisi de daha önce ibrahim hocaya işlem yaptırmış yıllar önce ve şuan eliyle hala çok mutlu. Bana da yardımcı olacağını söyledi ve aradım bende . Düğünüme 15 gün kala nişanlım ailesi yüzünden beni terk etti. İbrahim hocamın yaptığı özel bir işlemle şuan nişanlım ve ailesi ağzımdan çıkacak tek söze bakıyor Allah hocamdan razı olsun eğer hocam yardım etmeseydi akrabalarımın yüzüne bakanazdım şimdi çok mutluyum ve her şeyi ibrahim hocaya borçluyum. Canım hocam iyiki varsın iyiki tanıdım seni

Almanyadan Melike ben hocam 7 Mayıs 2018 21:07

Merhaba arkadaşlar İbrahim hocama 72 saatlik işlem yaptırdım işlemin ikinci günündeyim hoca mükemmel bir insan danışmanları da çok çok mütevaziler benimle çok ilgilendiler bakalım işlemin sonucu ne olacak buradan yazacağım! 3 günlük sonuç garantili İşlemin sonucunu buradan yazacağım yarın son gün bakalım ne olacak..

  İbrahim Hoca 8 Mayıs 2018 23:17

  Peki kızım yaz sonucunu buradan sorun değil hayırlısıyla olacak merak etme.. 7 gün 24 saat bana yazabilir veya arayabilirsin.

Cansu Yılmaz 7 Mayıs 2018 20:16

çalmadığım kapı kalmamıştı hoca efendiye ulaşana kadar sıfırı tüketmiştim. ibrahim hocam bana sahip çıktı gerçekten çok duacıyım hocam 2 çocuğumla ortada kalmıştım eşimle boşanıyorduk mahkemeden çevirdi vallahi hocam hakkın ödenmez her kese derman oluyorsunuz ellerinizden öpüyorum çocuklarımın yüzü suyu hürmetine sizinle tanışmış olmak benim için büyük bir şereftir kesinlikle tavsiye ederim bir arayın konuşun anlarsınız zaten.

Gerçek aşk doktoru arayanlar buraya 13 Mart 2018 21:59

6 yıllık ilişkim bir kız yüzüne bir anda bitti bende internette yorumlarını gördüğüm İbrahim hocayı aradım söyledikleri bire bir beni ve hayatımı anlattı 14 gün sözümden çıkma dedi ve ne dediyse yaptım şimdi o kadar mutluyum ki yakında sözüm olacak her şeyi hoca efendiye borçluyum şimdiden kendilerine çok ama çok teşekkür ederim

Yuvam Kurtuldu İbrahim Hoca Sayesinde 13 Kasım 2017 15:47

Hocam merhaba nasılsınız ben Nazan kocam içki içiyordu beni başka kadınlarla aldatıyordu ben sizi aramıştım işlem yapmıştık hocam şimdi eşim benden başkasını gözü görmüyor çocuklarına sahip çıkıyor sizlerin hakkını ödeyemem hocam.

Belçikadan(Selin) 13 Kasım 2016 15:46

Beni eşim ter ketti gitti İnternet,te araştırırken İbrahim hocaya rastladım ve aradım konuştuk kızım sen merak etme dedi onu sana bağlıyacam dedi tamam dedim hocam ne gerekiyorsa yapalım dedim sağ olsun yaptı ve gerçekten inanılır gibi değil 3 günde kocam evine döndü tekrar bu olacak şey değil İbrahim hocam sizden Allah razı olsun imkansızı başardınız ne kadar teşekkür etsem azdır.

Kamil(İzmir) 13 Kasım 2016 15:45

Arkadaşlar merhaba bende İbrahim hocaya işlem yaptırdım sevgilim beni terletmişti ve ben bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hepside parayı aldı bir daha telefonlara dahi bakmadılar İbrahim hocayı buldum konuştum olmayacağına inanmadım ama genede yaptırdım çok şükür muvaffak olduk işlemlerde ama gerçekten çok etkili yaptığı işlemler Allah ondan razı olsun şiddetle tavsiye ederim.

Kocam Beni Aldatıyordu Çok Şükür Düzeldi 13 Kasım 2016 15:43

Hocam merhaba nasılsınız beni hatırladınız mı ben elif kocam beni bir pavyon kadını ile aldatıyordu ve bizi terketmişti bende size bağlama işlemi yaptırmıştım hocam bu gün 4 gün ve eşim beni aradı görüşmek istedi gittim bende özür diledi ve dönmek istediğini söyledi bende kabul ettim çocuklarım için hocam sizden Allah razı olsun sizi arıyacam hocam gereken başka bir şey varsa yapalım lütfen sizi herkese önerecem hocam maşallah çok etkili işlemleriniz Allah ilminizi daim etsin.

Mardinden(Hakan) 18 Ekim 2016 20:34

hocam hayırlı geceler ben hakan mardinden hocam daha önce size işlem yaptırmıştım eşim için ben dış göreve gittiğimde eşim evde durmuyordu çoçukla ilgilenmiyordu siz bağlama işlemi yapmıştınız hocam sizden allah razı olsun şimdi eşim benden habersiz hiç bir yere gitmiyor evden ayrılmıyor hocam ben geldiğimde ise bana öyle güzel hizmet yapıyor hocam sizin hakkınızı nasıl öderim ben allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Bir Yorum Yazın

1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.