Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
Derya ilhan Sevdiğin birini kendime aşık etmek istiyorum...
Atil maskan Selamunaleykum sizi rahatsiz ettiğim icin cok öz...
Sevgi Gürbüz Hocam 3 yıldır eşim başka kadınlarla yaşıyo...
Sultan ( Zlyha ) bende hoca efendiye işlem yaptırdım. ...
Nursel tekin Hocam şimdiden Allah razı olsun kızımda sedef ...
Ebru hızlımeriç Benim kısmeti mı biri kapattirmislar bunu nasıl...
Ebru hızlımeriç Benim kısmeti mı biri kapattirmis bunun için ac...
Hasan Aslan Hocam su ile yapılan büyünün tesiri kaç gün ...

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini kendine aşık etme duası, Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme büyüsü, Ayrılan eşleri birleştirme duası nasıl yapılır. Medyum Abdülaziz Hoca Anlatıyor.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini kendine aşık etme duası ayrılan çiftlerin yada eşlerin tekrardan eski muhabbetlerine ve sevgilerine kavuşmaları ve birlikteliklerinin daim olması için yapılacak olan işlemdir.Bu çalışmaların iki farklı yolu vardır…

1-) Bağlama Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Aşık Etme ( Süfli cinlerden yardım alınarak yapılır )

Sevdiğin kişiyi eşini yada sevgilini aşk büyüsü ile kendine aşık etme işlemleri süfli cinlerden yardım alınarak yapılır.Bu çalışmalar yalnız büyü olarak yapıldığı için tasvip ettiğimiz işlemlerimizden değildir.Büyü ile yapılan işlemin etkisi çevremizde herkes tarafından çok etkili bilinse de  gerçekte çok farklıdır.Çünkü aşk büyüsü öncelikle kalıcı ve ömürlük bir çalışma değildir aynı zamanda dinimizde de büyü yatırmanın günahını herkes bilir etkisi zayıf olan bu işlemde cinler hiç bir zaman hayırlı bir işe vesile olmadığı gibi etki ettikleri durumlarda yaklaşık 3 ay ile 6 ay arasında bozulur ve aşk büyüsünü yaptıran kişinin evlilik yıldızını düşürerek sevdiği kişiye karşı musibetli göstererek tekrardan ayrılmaları gerçekleşir.Bu yüzden büyü ile yapılan bu çalışmayı sizlere tasvip etmiyoruz.

2-)Bağlama Muhabbet Celbi ile Sevdiğini Kendine Aşık Etme ( Rahmani hüddam lar dan yardım alınarak yapılır )

Bağlama muhabbet celbi ile sevdiğini yada ayrıldığın eşini tekrardan sevgi ve muhabbet ile bağlayabilirsin.Bu işlem rahmani bir çalışma olup ayrılan çiftlerin yada sevgililerin evlilik yıldızı bağlanarak yapıldığı için çok etkili ve tesirli bir çalışmadır.Dualardan hikmet alınarak yapılan bu işlemler havas yada ilmi ledün olarak bilinir bazı ayetlerin ve Esmaların tılsımları ile ayrılan eşler arasında tekrardan aşkı muhabbetin başlamasına vesile olunur.Dualar ile yapılan bu işlemde önce yaptıran kişinin niyeti önemlidir çünkü rahmani çalışmalarda bu işlem sadece ayrılan sevgililer için evlilik babında ve ayrılan eşler arasında da evliliklerinin daim ömürlük olsun diye yapılmalıdır.

Bağlama Muhabbet Celbi ve Yapılışı

Bağlama muhabbet celbi sevdiğini kendine evlilik babında yapılan bu işlem rahmani çalışma olup ayrılan eşleri yada sevgilileri birleştirme babında yapılmalıdır.

Bağlama Muhabbet Celbinin Yapılışı

İlk olarak bu işleme başlamadan önce bulunduğunuz ortamda misk ve amber tütsüleri yakılır ( ervah daveti için ) .Davet edilen ervahlar ile önce evlilik yıldızları bağlanır ve yapılan işlemin niyeti ortaya çıkmış olur.Daha sonra safran zafer an ve gül yağı ile özel bir mürekkep yapılarak bakır levhaya ve gümüş levhaya mühürler vurulur.Bu işlem yakılan köz bir ateşte 7 gece ataşe gömülür ve diğer bir işlem olarak da beyaz bir atın sağ ayağından alınan at nalına mühür vurularak yapılan bu işlemin kalıcı ömürlük olması sağlanır.Yapılan bu çalışmalarda işlem yaptıran kişiye büyü ve musibetler etki etmesin diye bir parça ceylan derisine de ismi azam mührü vurularak çiftler arasında koruma yapılır.Bu çalışmalarımız bende bittikten sonra sizlerinde uygulamanız için kişiye özel çalışmalarımdan ve işlemlerimizin hızlı bir şekilde etki etmesi havas ilmine ait muhabbet vefleri yazılır ve uygulanır.Yapılan bu çalışma adabına uygun yapıldığında çok etkili ve çok tesirli olur aynı zamanda kalıcı ve ömürlük olmuş olur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın…

Yorumlar (1 Yorum)

Her Derde Deva Olan Hoca 1 Kasım 2016 13:54

Beni büyüden uzak tutarak dualar ile sevdiğimi bana getirdiniz hocam ne desem bilemiyorum. Allah’a şükürler olsun sizin gibi muhterem hocalar var her derde deva olabilen. Dilerim ki benim gibi sıkıntısı olan kişilerde sizi arayarak yardım alır.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Ücretsiz Yıldızname

yildizname
Katagori: Büyü

Yıldızname bakımı kesinlikle kişiye özeldir. Yıldızname baktığını söyleyenler standart şeylere bakarlar ve bunun üstüne pek…

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar
Katagori: Büyü

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ