Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Eşler arasına yapılan büyü günah mı

Eşler arasına yapılan büyü günah mı? Karı koca arasını bulmak için büyü yapılabilir mi? Boşanan ve boşanmak üzere olan çiftler arasına büyü yapılması günah mıdır. Eşler kavgalı veya küs ise bunları boşanmaktan kurtarmak ve barıştırmak için büyü yapılabilir mi bu ve tüm sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz bir yazı dizisidir.

Eşler büyü veya normal yönlerden dolayı kavga edebilirler veya ayrılabilirler. Bunlar günlük hayatta karşılaştığımız ve rastladığımız gerçeklerdir. Büyü her yönüyle sakıncalı olduğu gibi kişi üzerinde zarar verme etkisi de yüksektir bu nedenle büyü yerine hocamızın uyguladığı havas ve ledün ilmi çalışmaları yaptırılabilir. Hocamız eşler arası huzur muhabbet vefki boşanan eşleri barıştırma ve evini bırakıp giden eşi geri getirme celpleri hazırlamaktadır. Evliliğinde sorun yaşayan çiftler defalarca kez hocamıza başvurmuştur ve şifa bulmuşlardır. Sizlerde istediğiniz her zaman ihtiyacınız dahilinde hocamız ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Karı Koca Arasına Büyü Yapılır mı?

Çok önemli bir konu hakkında daha bilgi vermemiz gerekirse; Ayetlerle büyü bozulmaz, Ayetlerle yapılan uygulamalarla büyü bozulur. Bu da demektir ki, her işin bir tekniği ve ilmi vardır. Bir büyüye karşı, o büyünün ne olduğunu, nasıl yapıldığını, nerede olduğunu, ne amaçladığını, sonuçlarını bilmeden okunan binlerce ayet yada dua, kişiye sıkıntıdan başka bir şey vermez. Çözüm yoluna ulaştırmaz. Kişi yemek yapmayı bilmez ise, önünde duran kırk çeşit malzemeden ortaya hiçbir şey çıkaramaz. Doğru olan yolu bulmak için doğru olan kimselerden yardım istenilmesi burada en hassas konu olacaktır.

Eşler Arasına Yapılan Büyü Günah Mı

Aklınızda yada düşüncelerinizde herhangi bir soru işareti yada problem olmaması açısından tekrarlamamız gerekirse; Karı kocanın arasını bulmak için, sevenleri birleştirmek için, sebepsiz yere ve özellikle büyü yolu ile ayrılanları birleştirmek için yapılan hiçbir uygulama günah değildir.

Biribirini seven iki insanı birleştirmek, eski mutlu günlerine döndürmelerine vesile olmanın islami açıdan hiç bir sakıncası yoktur. Burada evli olanların yuvasını yıkmaktan bahsetmiyoruz. Sebepsiz yere büyü yolu ile ayrılan insanları birleştirmekten bahsediyoruz. Günahtır diyerek böyle bir kavramın arkasına saklanmak, büyü yaparak kötülük fiili işleyenlerin ekmeklerine yağ sürmekten başka bir şey değildir. Her insan mutluluğu hak eder. Vefk ve iki insanın mutluluğu için, bir yuvayı kurtarmak için yapılan hiçbir uygulama günah değildir, dini inanca da aykırı düşmez. Sebepleri ve nedenleri yaratan Allah’tır. Diğer konularımızda bahsettik, yapılan her iş, her fiil , vefk yada büyü ne olursa olsun, kaderde yazılır. Eğer sizin kaderinizde büyüye maruz kalacağınız varsa, büyüye maruz kalırsınız. Her günümüz, her saatimiz ve her nefesimizin imtihana tutulduğu hayat yolunda, Allah’ın karşımıza çıkardığı dertlere ah yada vah etmek yerine, sebepler aramalı, çareler üretmeli ve yine yüce yaratıcının önümüze çıkardığı derman ipine sıkıca tutunulmalıdır. Büyü varsa, çözümü mutlaka olacaktır…

Aşk Vefki, Sevgi yada Muhabbet uygulamaları çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk çalışmalarıdır. Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve aşkı arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

Yorumlar (1 Yorum)

Zafer karaçeşme 28 Mayıs 2018 10:28

Bir aydır ayri yaşıyoruz eşimle 8 aydır evliyiz eşim benim ailemden nefret ediyor ama öyle böyle değil ilk zamanlar böyle değildi şimdi boşanma aşamasındayız bir aydır da annesinde biz kaçarak evlenmistik ne yapmam lazım hocam saygılar

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

Cinler ile irtibat kurma

cin cagirma
Katagori: Büyü

Cinler İle İrtibat Kurma – Cin çağırma Cinler ile irtibat kurma – Cin çağırma ve…

Devamını oku

Cin Çarpması

cin carpmasi
Katagori: Büyü

Cin çarpması malum bir olaydır. Dikkat edilmesi gerekenler vardır: Gece dışarı tuvaletinizi yapmayınız, sıcak kül…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir

vefk nedir

Vefk nedir? Nasıl yapılı? Vefk ne zaman etki eder? Vefk kaç çeşittir? Vefk Büyü müdür?…

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

Papaz Büyüsü

papaz buyusu

Papaz büyüsü çok kuvvetli bir büyü olup kesinlikle ve kesinlikle işini iyi bilen birisi tarafından…

Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fal baktır

fal cesitleri

Günümüzde çoğu insan kendilerine fal baktırarak gelecek ile ilgili bilgi alırlar. Çoğu insan kendileri ile…

Devamını oku

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

baglama buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Eşimi Eve Bağlamak İstiyorum

esi eve baglama

Eşiniz  sebepsiz yere size soğumuş, evine soğumuş, hatta çocuklarınız var ise onlara da soğumuş olabilir….

Devamını oku
1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.