Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
Tevfik Sayın İbranim Hocam Mustafa Çerçialioğlu He...
Mustafayildiz Hocam 5 yaşında bir oğlum var konuşamıyor bir...
Sait dogan Hocam yardiminiza ihtiyacim var dokuz senelik bir ...
Sena kurt Hocam saplantili bir sapık var beni ve çocuklar...
andre Büyu yapan ve yaptiran Allaha karsi ihlak Eder te...
akıf koc kız arkadasımdan ayrıldım bazı sorunlar oldu ...
Tuğçe yilmaz Yıldızname baktırmak istiyorum...
Pinar tosmak Benimde işim gücüm hiç rast gitmiyor.gittiğim...

İletişim

Telefon ile ulaşabileceğiniz saatler Hafta içi 09:30 ile 23:00 arasıdır, Bu saatler dışında e-posta göndermeniz veya iletişim formundan iletişime geçmeniz rica olunur.

Derdinize Derman Olacak Konulardan Bazıları..

Türkiye’nin en iyi havas ve ledünni alimi İbrahim hocamız sizlere özel, Havas, Vefk, Dua ve Tılsım, Havas ve Ledünni ilmiyle yardım sağlıyorum bu konularda ve Hüddam ilminde büyük tecrübem var. Ayrıca Yıldızname el yazma kitaplarım var kitap yazıyorum ama baskı yaptırmadım kendi lisanımla el yazmalarım VEFK, TILSIM, VEFK ÖRNEKLERİ – Yılların vermiş olduğu tecrübeler ile hazırladığım kitaplarım var.

Her isteyene vermiyorum kitaplarım satılık değildir zira değer biçilemez bundan dolayı satmıyorum. Kısaca sebebine gelirsek; Koca bir umman hazinesi olan bu ilim deryası çalışmalarım, cahilin yada kendini bilmez bir kimse eline geçer ise iki tarafı keskin bir bıçak gibi olur ve zarar görülür. Kendim bizzat “GEREKLİ GÖRÜRSEM HEDİYE EDİYORUM” kısaca benim tecrübemden istifade etmek ve beni tanımak tanışmak ve hayatına olumlu yönde yardım almak isteyen herkes Arayabilir….!

Bereket ve Nazar Duaları, Tılsım, Cevşen ve Nazarlıklar, Çeşitli Mistik tılsımlar, Dini Vefk Çeşitleri, Burçlara göre Uğurlu Vefkler şans ve kısmet açan vefkler, Çeşitli Tütsüler yapılır, Tütsülük ve esrarlı faziletli işler hazırlarım. Zira bu konudaki deneyimimi ve tecrübemi öğrenmek ve tanışmak isteyen her kesin aramasını isterim.

İbrahim Hocayı 7/24 Arayabilirsiniz.

Telefon: 0539 354 03 66

SİZLERE HİZMET BENİM İÇİN BÜYÜK NİMETTİR.

BİZLER HAYRA VESİLE OLMAK İÇİN VASITAYIZ “DUA EDİN”.. 

dede

Önemli Not: Türkiye’nin Tüm illeri ve Yurt dışı Tüm ülkelere manevi danışmanlık ve hizmet verilmektedir!

AdresYenişehir Mah. Millet Cad. No:164 /4 Pendik/İSTANBUL 

Adres 2: Cennet Ana Cad. No:55 / 2 DÖRT YOL / HATAY

Ziyaretler yoğunluğa göre belirleniyor, illa her kesin ziyaret yapması gerekmez, telefondan isteğinize uygun bilgi alabilirsiniz. Öncelikle arayıp danışmak istediğiniz tüm konuyu hiç çekinmeden danışabilirsiniz…

Telefonda bizzat benimle görüşebilirsiniz, e-posta’ları da bizzat benim tarafımdan görevlendirilmiş özel eğitimli yardımcılarım cevaplamaktadır. Gizlilik benim için çok önemlidir. Benimle paylaşacağınız her türlü bilgi aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla hiç bir şekilde kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Yorumlar (3 Yorum)

Muharrem 18 Mayıs 2018 01:50

Ben sevdiğin kızın bana aşık olmasını istiyorum en hızlı şekilde çok önemli

Banu Çobanoğlu 17 Ocak 2017 11:32

Slm hocam benim 4 aydır biriyle beraberliğim vardı fakat bu kişi bir kac gundur bana karşı soğuktu ve dün de ayrılık oldu bu kişinin tekrar bana geri dönmesini ve bana evlilik teklif etmesini istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz şimdiden tsk ederim

hasan huseyın akkaya 19 Ekim 2016 22:17

selamın aleykum hocam Allah sizden razı olsun eşim eve döndü artık şükür Rabbime sizin gibi değerli bir hocamı karşıma çıkarttığı için. İnternette çok dolandırıcı vardı ama Allahın sevgili kuluyum ki inşallah direk sizi karşıma çıkarttı.

Bir Yorum Yazın