Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Kullanım Sözleşmesi

İşbu Kullanım Koşulları Medyumhizmeti.com internet sitesinin tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” olarak anılacaktır) tarafından kullanım koşullarını içermektedir.

 

• Medyumhizmeti.com site hizmetinden yararlanan “Kullanıcılar” işbu Kullanım Koşullarının tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

 

• Medyumhizmeti.com, Kullanım Koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına

 

• Medyumhizmeti.com tüm “Kullanıcıların” kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

 

• Medyumhizmeti.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği “Kullanıcılara” yorum ve bakım ücreti ve İstediği özel vefkler ve çalışmalardan doğan ücreti iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

 

• Medyumhizmeti.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu “Kullanıcı” bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

• Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu yorumcuya aittir. Bu sebeple Medyumhizmeti.com’a rücu kesinlikle mümkün değildir.

 

• Medyumhizmeti.com ve sitedeki Telefon ile irtibat kurulduğunda görüşülen “Yorumcular”, hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır.Yorum isterken veya yaparken verilen bilgilerde “Yorumcu” ile Telefonda görüşme alanlarında kesinlikle yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı ve mahiyetinde art niyetli yazı yazılamaz.

Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak Medyumhizmeti.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir.“Kullanıcı” site ve site üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

• Medyumhizmeti.com, site dahilindeki interaktif alanlarda “Yorumcuların” ve “Kullanıcıların” yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.

 

• “Kullanıcıya” yapılan yorumların, Vefklerin, Dualı Tılsımların Medyumhizmeti.com’un ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (kullanıcının yorumları başka kişilerle paylaşması) dolayı gelebilecek zararlardan Medyumhizmeti.com sorumlu değildir.

 

• Medyumhizmeti.com, hiçbir Medyum ve “Yorumcunun” davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, online ya da offline konumda olsunlar Ziyaretçiler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.

 

• Medyumhizmeti.com sitesi içeriğindeki yorum ve ilmi bilgiler; Havas ilmi ve Ledünni ilmi, Hüddam ilmi kişiye özel tecrübe edilmiş özel ilim dallarından  üretilmiştir, doğruluk payı kişinin iyi niyetine ve uygulanması gerekenlere harfiyen uymasıyla kuvvet sağlar. Medyumhizmeti.com Sitesi; Herhangi bir şekilde gelecekten haber vermez, sohbet ve eğlence amaçlı kurulmamış, İnsanlara manevi bir danışmanlık olarak her derde deva hizmeti sunulması hedeflenmiştir. “Muhterem Hocamız kişiye özel kişisel yorumlarıyla oluşturdukları içerikten ibarettir. Yorumcuların sunduğu içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

Bir Yorum Yazın

1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.