Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
beyazıt bestan kızılkaya hocam benim işlerim çok bozuk ayrıca kısmetimd...
Zahidem S.a hocam sevgilim vardı ama 1 hafta önce ayrıl...
fatih Hocam allah rızası için bi yardım edin sevdiğ...
fatih Hocam hayırlı günler adım fatih sevdiğim kız...
hasan çıtlak iyi günler ben birisinee aşık oldum ona büyü ...
33Ruby I must say it was hard to find your page in google...
İhsaniye eren Hocam ben evliyim esim almanyada bizi ayrildilar e...
İhsaniye eren Hocam beni esimden ayirdilar esimin ismi ramazan e...

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir? Ayrılan çiftler arasında tekrar birliktelik olma amaçlı yapılan hızlı ve kısa sürede etki eden çalışmalardan biriside kaşık büyüsüdür. Bu işlem kişiye özel tılsımların ebced hesabı yapılarak ve bu hesaplama da bu işlem için görev alacak rahmani yada süfli cinlerin davet edilip şartlaması ile gerçekleşir. Yapılan bu işlemin etkisi ise hazırlanan bu çalışmaların toprağa gömülmesi ile başlar.Kaşık büyüsü sadece birleşme amaçlı yani aşk için değil aynı zamanda ayırma işlemi olarak da kullanılmaktadır. Bu işlemler kişinin isteği ve niyetine göre hazırlanır.

Kaşık Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Aşık Etme

Kaşık büyüsü ile sevdiğini kendine aşık etmek işin ilk olarak çiftlerin adı anne adı alınarak kaşık üzerine vurulacak mühür hazırlanmalıdır. Anne adı ve kişinin adları alındıktan sonra ebced ilmi ile kişilerin hurufa göre yazılması için bazı harekeler tespit edilir. Hesaplamalar bittikten sonra eğer aşk için yapılıyor ise bu işlem aynı anda 2 tahta kaşığa ağız ağza gelecek şekilde mühür vurulur ve özel bir dua okunarak toprağa gömülür. Bu yapılan işlem ile ayrılan eşler yada sevgililer en geç 1 hafta için aşkı muhabbetten yanarak tekrardan bir araya gelir ve sevgileri daim olur.

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü ile Ayırma Büyüsü Yapmak

Konumuzun ilk paragrafında belirttiğimiz gibi kaşık büyüsü 2 farklı amaç için uygulanır bunlardan biriside ayırma amaçlı yapılan işlemdir. Size düşmanlık eden evliliğinize yada kişisel özgürlüklerinize mani olan kişileri sizden soğutma amaçlı yapılan çalışmalardan birisidir. Aynı zamanda eşinizi kendine aşık eden bir bayandan yani aldatıldığınız durumlarda da sıkça kullanılan işlemlerden birisidir kaşık büyüsü.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü ile iki kişi bir birinden ayırmak için bu kişilerin anne adları ve adları alındıktan sonra niyete göre mühür vurulur bu mühür ilim sahibi bir hoca tarafından hazırlanmalı yoksa etkisi kötü olur. Kaşık büyüsü ile yapılabilecek yanlış bir işlemde kişiler ağır cin musallatı alır bu sebepten dolayı bu tarz işlemleri ilim sahibi hocalara yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ayırma büyüsü için mühür hazırlandıktan sonra bu mühür aynı anda 2 tane kaşığa yazılır ve bu kaşıklar sırt sırta bağlanır ve özel bir dua ile toprağa gömülür. Adabına uygun yapılırsa bu işlem taraflar en kısa süre içerisinde muhabbet yıldızları ters düşer  ve aralarında soğukluk başlar.

Not: Kaşık büyüsü yapabilmek için işin ehli olan bir kişiden muhakkak yardım alın yanlış yapılacak olursa bu işlem ters etki eder bir ömür kişinin üzerinden gaflet ve ağırlık eksik olmaz. Kişiler üzerinde cin musallatı taşır.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Yıldızname Nasıl Bakılır

yildizname
Katagori: Büyü

Yıldızname bakımı kesinlikle kişiye özeldir. Yıldızname baktığını söyleyenler standart şeylere bakarlar ve bunun üstüne pek…

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar
Katagori: Büyü

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ