Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Medyum

Medyum denildiğinde aklımıza gelen ilk şey modern olarak bu işi yapan ve ruhlar alemi  ile iletişime geçen, geçtiğini iddaa eden kişidir. Son yıllarda sürekli artan ve hemen hemen her isimde ortaya çıkan onlarca medyum var. Sizlere anlatmak istediğim maneviyatı, ruhlar alemini, yıldız nameyi, vefki, ilmi bilgisi ile tam olarak nitelendirilmemiş hiç kimse medyum sayılmaz. Bunları anlamanız aslında hiç de zor bir durum değildir. İletişime geçtiğiniz medyuma bir kaç soru sorarak veya ses tonunun dikkatlice dinleyerek anlayabilirsiniz.

Medyum kelimesi halk arasında yaygın ve kullanılır halde olduğu için genelde bu sıfat kullanılmaktadır. Medyum aradığınızda öncelikle ne yaptırmak istediğinizi ve hangi amaçla bu işe kalkıştığınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Medyum ilmi bilgisinin yanı sıra görgü bilgileri olsun iletişim yeteneği olsun sorumluluk sahibi ve ne yaptığını iyi bilen bir insan olması gerekmektedir.

Medyum aramak ve medyum desteği ile bir şeyler yapmak oldukça yaygın bir hale gelmiş bir durumdadır. Medyumdan ister fal, yıldız name, su bakımı, remil bakımı gibi destekler alabilir, isterseniz kısmet açma, evlilik yönünde adım atma, fevk yaptırma yönünde destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlere kendimden bahsetmek isterim; Şahsım medyumluk konusunda ve vefk konusunda 30 yıl boyunca büyük tecrübeler görmüş ve sayısız insan ile ikili iletişime geçmiş bulunmaktayım. Her ne kadar ilmi bilgi yönünde ilerlesem de insanların istekleri sürekli değiştiği için okumayı ve öğrenmeyi hiç bir zaman bırakmamış bir insanım.

Bir medyumda gerekli olan ve daha fazlasını öğrenmek ve uygulamak için 30 yıldır tüm bilgi ve birikimi mi kullanmaktan hiç çekinmedim. İhtiyacı olana ihtiyacını giderecek şekilde ve memnun kalacağı bir biçim de çalışmalarımı yaptım. Yaptığım çalışmalar ve hangi alanda hizmet verdiğimi öğrenmek istediğinizde bana ulaşmanız yeterlidir.

Medyumu Tanımlarsak:

Medyum olan ve olmayanların tek gerçeği ve tek eş değeri yaradanın rabb olduğudur.Medyumlar manevi alem ile irtibat kuran biyoenerjileri yüksek kimselerdir, ayrıca medyumlar transa geçmeden evvela kendisini seans yapmaya hazırlar ve arzulanan bütün teferruatları elde eder.

Medyum olan ve olmayanın farkı lakin aykırı yetenekler ortaya çıkmasıyla olur medyum normal kişilerin beş duyusuyla aldığı algılamalardan daha üst düzen düzeydeki sinyalleri algılayabilen hususi yeteneklere sahip kişilerdir.

bu günlerde medya dalında her köşede bir medyuma rastlamak mümkündür bunların arasında gerçek medyum olan kişi sayısının fazla az olduğunu aleni söyleyebilirim hususi yeteneklerde bulunduğu benzeri, medyumluk çoğunlukla problemli bir çağın ardından yahut bir kaza sonrası ortaya çıkmaktadır.

kolayca anlatmak gerekirse bu hal beynimizdeki bazı ölü merkezlerin bir travma sonucu yada gergin bir olayın etkisiyle devreye girmesi olarak kabul edilebilmekte Medyumların her an vizyon görmeleri ya da üst boyutlara geçmeleri olası olamaz.

Medyum bazan yemek yerken, ara sıra otobüste seyahat ederken ve ya hiç beklemediği bir yer ve sürede bir mesaj alabilir bazı psikometri medyumlar eğer yetenekleri üst seviyelerde malzemelere konsantre olarak o eşya sahibi ile ilgili bilgi verebilir.

günümüz koşullarında bireyleri istismar ederek onların üstünden nakit kazanmak dileyen bir fazla insan piyasada sözde medyum ismi altında çalışıyorlarsa da medyumluk bir fazla kişide bulunan ön seziler ile ayni kefeye konulacak bir özellik değildir.

Medyum, cin sayesinde elde ettiği kuvvet yardımıyla, olayları sanki bir ekranda izliyormuş gibi anlatır. Medyum, cin sebebi ile verilen bilgiler ve de gösterilen konulara,kendi yorumunu da katarak o konu için bilgi verir.

Bir Yorum Yazın

1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.