Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Muska Nedir? Muska’nın İnsan Bedenin de Etkileri

Muska Nedir? Muska’nın İnsan Bedenin de Etkileri

Muska Nedir ? Muska özel malzemeler ile hazırlanan ve İçerisinde Kur’an-dan bazı ayetler ve hadislerden derlenmiş bazı dualar ve vefk ilmi ile yapılmış bazı şekillerden oluşan tılsımların insan bedenin de (simya ) dediğimiz oluşumlar ile ruhani varlıkların haberdar olması gibi bir olaydır.Bu olay da muskanın insan bedenin de koruma, şartlama, kısmet açma, kısmet bağlama, cin çıkarma, cin şartlama gibi ve daha bir çok işlemlerde kullanılmaktadır.

Muskanın Hazırlanışı ve Malzemeleri 

Muska yazmak için önce mürekkep için kullanılacak malzemelerin bilinmesi gerekmektedir onun için  misk-ü amber ve safran mürekkebi ile yazılması veya gül suyunda eritilmiş safran ile yazılması gereklidir.

Hamayli ( hamili ) Nedir?  Korunmak için beden de taşınan muskalara  İyilik muskası için yani büyü bozmak nazardan korunmak hamili (Halk dilinde Hamayli de denir) bu muska insanı büyüden sihirden nazardan ve tüm musibetlerden korumaktır.

Büyü Yapmak İçin Muska Hazırlanır mı ?

Muska ile ilgili bu konumuzda şer olan işlemleri anlatmayacağız lakin bu işlem de ise kullanılan malzeme Kötülük için yani büyü için yapılmış olanlarını da özel olarak hazırlanmış terkip ile yapılabildiği gibi normal mürekkepli siyah /mavi renkli mürekkepte kullanılabilir. Ama safran mürekkebi kullanılamaz çünkü büyü tutmaz.

Muska Kimler Tarafından Yapılabilir

Muska Yapan ilim sahibi  bir medyum muskayı hazırlamadan önce işlem yapılacak kişinin adına bir davet yapıp arzu ettiği bu işlemin o kişi hakkında hayır mı yoksa şermi diye bakması gerekir hayır olan işlemlerde ise Havas Üstadımız mübareklerden izin alır ve bu işlemi yapmaya müsaade aldıktan sonra hayır olan tüm işlemlerde sizlere yardımcı olmaktadır.

Muska Nasıl Bozulur ?

Muska yaptırmışsanız yada evinizde bir muska bulmuş iseniz ne yapmanız gerektiğini Havas Üstadımız sizlere anlatıcak, ilk olarak bulunan muska kesinlikle hemen açılmamalıdır.Daha önce den böyle bir durum ile karşılaşmayan kişilerin tedbirsiz olarak açtıkları muskada kişiye ağırlık, musallat, çarpılmalar yaşanmıştır onun için böyle durumlarda ilim sahiplerine danışmanız yada direk muskayı ona boz durmanız daha hayırlı olur. Eğer kendiniz böyle bir işlemi yapacak olursanız eğer ilk olarak yapmanız gereken muskayı ayetel kürsi okuyarak açmalısınız. Böyle açılması esnasında olabilecek olumsuz etkilere karşı korunma ihtilmaliniz yüksek olur. Açıldıktan sonra sirke dolu bir kap içerisine konur. Mürekkep çabuk çıkan bir mürekkep türü değilse 24 saat sirkede bekletilmesi uygundur. 11 kere felak ve nas sürelerinin okunup  sirke üzerine üflenir. Burda duaların tek sayı olarak okunması daha uygun olur.Bundan sonra ise muskayı, ayak basılmayan temiz bir yere gömmek yada deniz akarsu gibi bir yere dökmektir. Allahın izniyle bozulmuş olacaktır. Sirkenin içine koyarken Ya Rabbi niyet eyledim bu muskayı batıl eylemeye sen kabul eyle gibi bir niyet etmekte iyidir. Döküldükten sonra batıl eyledim bu muskayı gibi bir söz söylemek güzel olacaktır.Bu sözler ve işlemleri yaparken gerçekten kalbinizde saflık olmalı ve şeytanlık düşünmemelisiniz.Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

Cinler ile irtibat kurma

cin cagirma
Katagori: Büyü

Cinler İle İrtibat Kurma – Cin çağırma Cinler ile irtibat kurma – Cin çağırma ve…

Devamını oku

Cin Çarpması

cin carpmasi
Katagori: Büyü

Cin çarpması malum bir olaydır. Dikkat edilmesi gerekenler vardır: Gece dışarı tuvaletinizi yapmayınız, sıcak kül…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.