Resmi Ruhsatlı Medyum
Sizden Gelenler
ÖZGE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM...
Cengiz Özerdem Selamun Aleykum Hocam. Eşim 8 ay önce babasını...
ruhan karaca yıldız nameme baktırmak istiyorum...
gülşah sığındı merhaba erkek arkadaşım 1.7.1990 doğumlu adı v...
Merve Selâmün eleyküm ben çok zor durumlar yaşıyor...
Canan yildiz Kocamin tekrar beni sevmesini istiyorum...
Çagla kalayci Selaminaleykum hocam ailemizde birkac hastaliklari...
Mustafa akbas Hocam ben birini seviyorum onun beni sevdiğinden ...

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü çok kuvvetli bir büyü olup kesinlikle ve kesinlikle işini iyi bilen birisi tarafından yapılmalıdır. Papaz büyüsü özellikle canlı ve canlıdan çıkan maddeler ile yapılması gereken bir çalışmadır. Papaz büyüsü çok tesirli olduğu kadar yanlış bir uygulama sonucu çok şiddetli yan etkileri olan bir büyü çeşididir.

Papaz Büyüsü Nedir: Papaz büyüsü ayrılan eşleri, sevgilileri birbirine bağlamak için eski dönemlere ait olan ve en tesirli aşk büyüleri arasındadır. Aşk büyüsünün en tesirli olanı papaz büyüsüdür. Papaz büyüsünü yapmak için bir papaza ihtiyaç yoktur. Okunacak dualar ve söylenecek sözler süryanice veya ibranice olduğu için bu ismi almıştır. Büyüde kullanılan malzemeler İslamiyet içinde bulunmadığı için papaz büyüsü denmektedir. Papaz büyüsü tek başına bir büyü değildir çok çeşidi vardır. Bu konuda meral ettikleriniz ve uygulamalar için hocamıza istediğiniz zaman hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Ne için Yapılır: Papaz büyüsü genellikle ayrılan çiftleri bir araya getirmek için kullanılır. Çok keskin bir büyüdür, ne kadar kavga etmiş olsanız da ve ayrılma süreciniz ne kadar uzun olursa olsun bu tesirli işlem etkisini gösterecek demektir. Eğer evlilik yolunda giden bir ilişkiniz var ve bir anda sona erdi ise bu uygulama yapılır. Eğer evliyseniz ve evliliğiniz bozuldu hatta ayrılık gerçekleşti ise bu işlemde tam bu duruma göredir. Papaz büyüsü halk arasında çok yaygın bilinen bir işlemdir ve sık sık yaptırılır.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir: Papaz büyüsü yapılan kişi ayrıldığı kişiyi her gece rüyasında görür ve sabah onun hayali ile uyanır. Etki altına giren kişi sürekli aklında, fikrinde, kalbinde sizi hisseder ve vicdani bir rahatsızlıkla döner size gelir. Etkileri aşırı derecede olup karşı tarafın dayanamayacağı bir his bir hal içine sokar. Etkileri kesin ve net olduğu kadar yanlış yapılan bir uygulamada ise bir o kadar tersine döner ve sıkıntılı zamanlar yaşamanıza neden olur. Eğer işi bilmeyen birisi bu işi yapar ve uygular ise olası bir ters tepkide karşı taraf size asla dönmez aksine daha da soğur. Bir diğer etkisi ise onu sizden uzaklaştırıp sizi ona daha çok aşık eder.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır: Papaz büyüsü hocam tarafından yapılmaktadır. Kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir kaldı ki bu işlemi kolay kolay hiç kimse yapamaz işi bilmeyen birisi eline alırsa vay sizin halinize. Pişmanlık yaşamamak ve işinizi mutlaka yerine getirmek istiyorsanız hocama danışmanız sizin vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Yapılması gereken işlemleri hocamız sırası ile size anlatacaktır. Bu konuda yardımcı oldu sayısız insan vardır ve hepside sıra ile dileklerine kavuşmuşlardır. Yapılan işlemlere hocamızın elinin değmesi ve günü hatta saatini onun belirlemesi gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Ne zaman Etki Eder: Papaz büyüsü kişiye hemen yani işlemin yapıldığı saatte etki eder. Eğer ki işi bilen bir kişi ise inanılmaz bir hızla inanılmaz bir şekilde anında etkisi olur. Yalnış yapılan bir işlem veya ters tutması ihtimal bir işlem ise sizleri ömür boyu sevdiğinizden ayrı koyacaktır. Çok duymaktayız evde kendim yaptım yok falanca medyuma yaptırdım. Bunların hepsi büyük bir risktir ve olacak işinizin bile tersine döneceğini gösterir. Bu ve tüm konularda hocamız ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Yorumlar (3 Yorum)

Firdes Taylan 25 Mayıs 2018 12:31

Hocam merhaba papaz büyüsü yaptırmak istiyorum.sevdigim adam benden nefret ediyor.hersey bitti diyor benim için deli divane aşık olmasını ve bütün herseyini ayaklarima sürmesini istiyorum

Sena kurt 25 Mayıs 2018 00:17

Hocam saplantili bir sapık var beni ve çocuklarımı tehtit ediyor ve kendisinden kurtulamıyoruz 2 senedir eşim ceza evinde bu kişi önce bize yardım edeceğini söyledi sonra bana aşık oldu çok korkuyorum bir türlü kurtulamıyorum bunun elini kolunu bağlayıp per perişan olmasını istiyorum bana luymtfen yardim edermisiniz

Ferdi yaran 23 Mayıs 2018 23:22

Sizine ozel konumak istiyorum esimle aram cok bozuk

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

Ücretsiz Yıldızname

yildizname
Katagori: Büyü

Yıldızname bakımı kesinlikle kişiye özeldir. Yıldızname baktığını söyleyenler standart şeylere bakarlar ve bunun üstüne pek…

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar
Katagori: Büyü

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
Katagori: Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl yapılır? Adet Kanı büyüsü püf noktaları nedir? Adet kanı büyü hakkında…

Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir

vefk nedir

Vefk nedir? Nasıl yapılı? Vefk ne zaman etki eder? Vefk kaç çeşittir? Vefk Büyü müdür?…

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

Cinler ile irtibat kurma

cin cagirma

Cinler İle İrtibat Kurma – Cin çağırma Cinler ile irtibat kurma – Cin çağırma ve…

Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fal baktır

fal cesitleri

Günümüzde çoğu insan kendilerine fal baktırarak gelecek ile ilgili bilgi alırlar. Çoğu insan kendileri ile…

Devamını oku

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

baglama buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Eşimi Eve Bağlamak İstiyorum

esi eve baglama

Eşiniz  sebepsiz yere size soğumuş, evine soğumuş, hatta çocuklarınız var ise onlara da soğumuş olabilir….

Devamını oku
1
×
Medyum İbrahim Hoca Manevi Danışmanınız. 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.